XVI. ALTZOKO IGOERA

 
Herria :
 
ALTZO Izena emandakoak :
 
46 Km :
 
5,2

 
Kluba :
 
LANGAURRE T.E. Eguna :
 
2007/7/31

 
Maila :
 
Elite & Sub 23 Batez bestekoa :

38,439

Km/h

 
Jose Luis Sanz Roa , Epamahai teknikoko lehendakaria, lizentzia

 
Jose Antonio Echezortu , Helmugako epailea, lizentzia 10

 
Jose Maria Insausti , Epaile kronometratzailea, lizentzia 100

 
Angel Mari Sanz Roa , Epailaren laguntzaile, lizentzia 99

 
Idurre Otaño , Epailaren laguntzaile, lizentzia 8

 
Ignacio Sanz Querejeta

 

1

131

ESTEBAN , ISMAEL

ELITE

CAFE BAQUE

00:08:07

 

 

2

146

IZAGIRRE , GORKA

SUB23

SEGUROS BILBAO

00:08:16

9

seg.

3

334

LANA , GUILLERMO

ELITE

AZYSA

00:08:17

10

seg.

4

229

ZABALETA , GARIKOITZ

ELITE

BIDELAN-KIROLGI

00:08:27

20

seg.

5

309

SESMA , DANIEL

ELITE

CAJA RURAL

00:08:28

21

seg.

6

310

NIEVE , MIKEL

ELITE

CAJA RURAL

00:08:29

22

seg.

7

137

SALAS , EDER

ELITE

CAFS BAQU

00:08:30

23

seg.

8

216

JUEZ , CARLOS

ELITE

BIDELAN-KIROLGI

00:08:33

26

seg.

9

359

ZHADKEVICH , EUGENI ALEKS

ELITE

TELCO-ALDABEA

00:08:34

27

seg.

10

357

ASEGINOLAZA , IÑIGO

ELITE

TELCO-ALDABEA

00:08:39

32

seg.

11

270

OLEA , HASIER

SUB23

AZPIRU-UGARTE

00:08:42

35

seg.

12

224

OLANO , AITOR

SUB23

BIDELAN-KIROLGI

00:08:42

35

seg.

13

332

BETANCOR , Martin

SUB23

AZYSA-CETYA-VIS

00:08:43

36

seg.

14

219

MAEZTU , ASIER

ELITE

BIDELAN-KIROLGI

00:08:46

39

seg.

15

319

GONZALEZ , IVAN

SUB23

CAJA RURAL

00:08:48

41

seg.

16

202

MINGUEZ , MIGUEL

SUB23

SUMINAN-KOPLAD-

00:08:48

41

seg.

17

453

HORACIO , Gabriel

SUB23

PAGOZELAY-PALPL

00:08:49

42

seg.

18

102

URAIN , BEÑAT

SUB23

DEBABARRENA

00:08:50

43

seg.

19

292

ATXA , GARIKOITZ

ELITE

LIZARTE

00:08:53

46

seg.

20

314

GARATE , JON

SUB23

CAJA RURAL

00:08:55

48

seg.

21

267

BLAZQUEZ , ANDONI

SUB23

DONOSTIA MARL

00:09:00

53

seg.

22

200

LEGASA , ADRIAN

SUB23

SUMINAN-KOPLAD-

00:09:00

53

seg.

23

116

URSUA , GORKA

SUB23

DEBABARRENA

00:09:01

54

seg.

24

225

RUIZ DE , ERIZ

ELITE

BIDELAN-KIROLGI

00:09:05

58

seg.

25

112

GARCIA , XABIER

SUB23

DEBABARRENA

00:09:08

1:01

min.

26

199

LEAL , xabier

ELITE

SUMINAN-KOPLAD-

00:09:09

1:02

min.

27

368

ETXEBERTZ , Eneko

SUB23

ALDABEA

00:09:11

1:04

min.

28

278

ANDREU , IÑIGO

ELITE

AZPIRU-UGARTE

00:09:13

1:06

min.

29

342

MIRAGLIA , Jose Luis

SUB23

AZYSA-CETYA-VIS

00:09:15

1:08

min.

30

106

IRURETAGOIE , JORGE

ELITE

DEBABARRENA

00:09:18

1:11

min.

31

237

IPARRAGIRRE , UNAI

SUB23

BELCA

00:09:18

1:11

min.

32

295

IRAIZOZ , MARTIN

SUB23

LIZARTE

00:09:19

1:12

min.

33

331

SOLANO , Pere

ELITE

AZYSA

00:09:20

1:13

min.

34

240

LEUNDA , OXEL

SUB23

BELCA

00:09:24

1:17

min.

35

245

UGARTE , ARITZ

SUB23

BELCA

00:09:26

1:19

min.

36

274

MENDIKUTE , IMANOL

SUB23

AZPIRU-UGARTE

00:09:26

1:19

min.

37

250

ANZIZAR , IÑAKI

ELITE

BRUESA-POLICLIN

00:09:27

1:20

min.

38

299

ESCRIBANO , MIGUEL

SUB23

LIZARTE

00:09:31

1:24

min.

39

252

AGIRREZABAL , GORKA

SUB23

BRUESA-POLICLIN

00:09:36

1:29

min.

40

113

ALONSO , ALEXANDER

SUB23

DEBABARRENA

00:09:38

1:31

min.

41

247

SIGLER , Boris

SUB23

BELCA

00:09:43

1:36

min.

42

261

GONZALEZ , ALAIN

SUB23

BRUESA-POLICLIN

00:09:44

1:37

min.

43

345

EZKURDIA , IKER

SUB23

PAGOZELAI

00:09:57

1:50

min.

44

260

GOIA SAENZ , BEÑAT

SUB23

BRUESA-POLICLIN

00:10:03

1:56

min.

45

344

ETXEBARRIET , ASIER

SUB23

PAGOZELAI

00:10:14

2:07

min.

46

348

ITURRIA , JON

SUB23

PAGOZELAI

00:11:05

2:58

min.