XVI. ALTZOKO IGOERA |
Herria : | ALTZO | Izena emandakoak : | 46 | Km : | 5,2 |
Kluba : | LANGAURRE T.E. | Eguna : | 2007/7/31 |
Maila : | Elite & Sub 23 | Batez bestekoa : |
38,439 |
Km/h |
Jose Luis Sanz Roa , Epamahai teknikoko lehendakaria, lizentzia |
Jose Antonio Echezortu , Helmugako epailea, lizentzia 10 |
Jose Maria Insausti , Epaile kronometratzailea, lizentzia 100 |
Angel Mari Sanz Roa , Epailaren laguntzaile, lizentzia 99 |
Idurre Otaño , Epailaren laguntzaile, lizentzia 8 |
Ignacio Sanz Querejeta |
1 |
131 |
ESTEBAN , ISMAEL |
ELITE |
CAFE BAQUE |
00:08:07 |
|
|
2 |
146 |
IZAGIRRE , GORKA |
SUB23 |
SEGUROS BILBAO |
00:08:16 |
9 |
seg. |
3 |
334 |
LANA , GUILLERMO |
ELITE |
AZYSA |
00:08:17 |
10 |
seg. |
4 |
229 |
ZABALETA , GARIKOITZ |
ELITE |
BIDELAN-KIROLGI |
00:08:27 |
20 |
seg. |
5 |
309 |
SESMA , DANIEL |
ELITE |
CAJA RURAL |
00:08:28 |
21 |
seg. |
6 |
310 |
NIEVE , MIKEL |
ELITE |
CAJA RURAL |
00:08:29 |
22 |
seg. |
7 |
137 |
SALAS , EDER |
ELITE |
CAFS BAQU |
00:08:30 |
23 |
seg. |
8 |
216 |
JUEZ , CARLOS |
ELITE |
BIDELAN-KIROLGI |
00:08:33 |
26 |
seg. |
9 |
359 |
ZHADKEVICH , EUGENI ALEKS |
ELITE |
TELCO-ALDABEA |
00:08:34 |
27 |
seg. |
10 |
357 |
ASEGINOLAZA , IÑIGO |
ELITE |
TELCO-ALDABEA |
00:08:39 |
32 |
seg. |
11 |
270 |
OLEA , HASIER |
SUB23 |
AZPIRU-UGARTE |
00:08:42 |
35 |
seg. |
12 |
224 |
OLANO , AITOR |
SUB23 |
BIDELAN-KIROLGI |
00:08:42 |
35 |
seg. |
13 |
332 |
BETANCOR , Martin |
SUB23 |
AZYSA-CETYA-VIS |
00:08:43 |
36 |
seg. |
14 |
219 |
MAEZTU , ASIER |
ELITE |
BIDELAN-KIROLGI |
00:08:46 |
39 |
seg. |
15 |
319 |
GONZALEZ , IVAN |
SUB23 |
CAJA RURAL |
00:08:48 |
41 |
seg. |
16 |
202 |
MINGUEZ , MIGUEL |
SUB23 |
SUMINAN-KOPLAD- |
00:08:48 |
41 |
seg. |
17 |
453 |
HORACIO , Gabriel |
SUB23 |
PAGOZELAY-PALPL |
00:08:49 |
42 |
seg. |
18 |
102 |
URAIN , BEÑAT |
SUB23 |
DEBABARRENA |
00:08:50 |
43 |
seg. |
19 |
292 |
ATXA , GARIKOITZ |
ELITE |
LIZARTE |
00:08:53 |
46 |
seg. |
20 |
314 |
GARATE , JON |
SUB23 |
CAJA RURAL |
00:08:55 |
48 |
seg. |
21 |
267 |
BLAZQUEZ , ANDONI |
SUB23 |
DONOSTIA MARL |
00:09:00 |
53 |
seg. |
22 |
200 |
LEGASA , ADRIAN |
SUB23 |
SUMINAN-KOPLAD- |
00:09:00 |
53 |
seg. |
23 |
116 |
URSUA , GORKA |
SUB23 |
DEBABARRENA |
00:09:01 |
54 |
seg. |
24 |
225 |
RUIZ DE , ERIZ |
ELITE |
BIDELAN-KIROLGI |
00:09:05 |
58 |
seg. |
25 |
112 |
GARCIA , XABIER |
SUB23 |
DEBABARRENA |
00:09:08 |
1:01 |
min. |
26 |
199 |
LEAL , xabier |
ELITE |
SUMINAN-KOPLAD- |
00:09:09 |
1:02 |
min. |
27 |
368 |
ETXEBERTZ , Eneko |
SUB23 |
ALDABEA |
00:09:11 |
1:04 |
min. |
28 |
278 |
ANDREU , IÑIGO |
ELITE |
AZPIRU-UGARTE |
00:09:13 |
1:06 |
min. |
29 |
342 |
MIRAGLIA , Jose Luis |
SUB23 |
AZYSA-CETYA-VIS |
00:09:15 |
1:08 |
min. |
30 |
106 |
IRURETAGOIE , JORGE |
ELITE |
DEBABARRENA |
00:09:18 |
1:11 |
min. |
31 |
237 |
IPARRAGIRRE , UNAI |
SUB23 |
BELCA |
00:09:18 |
1:11 |
min. |
32 |
295 |
IRAIZOZ , MARTIN |
SUB23 |
LIZARTE |
00:09:19 |
1:12 |
min. |
33 |
331 |
SOLANO , Pere |
ELITE |
AZYSA |
00:09:20 |
1:13 |
min. |
34 |
240 |
LEUNDA , OXEL |
SUB23 |
BELCA |
00:09:24 |
1:17 |
min. |
35 |
245 |
UGARTE , ARITZ |
SUB23 |
BELCA |
00:09:26 |
1:19 |
min. |
36 |
274 |
MENDIKUTE , IMANOL |
SUB23 |
AZPIRU-UGARTE |
00:09:26 |
1:19 |
min. |
37 |
250 |
ANZIZAR , IÑAKI |
ELITE |
BRUESA-POLICLIN |
00:09:27 |
1:20 |
min. |
38 |
299 |
ESCRIBANO , MIGUEL |
SUB23 |
LIZARTE |
00:09:31 |
1:24 |
min. |
39 |
252 |
AGIRREZABAL , GORKA |
SUB23 |
BRUESA-POLICLIN |
00:09:36 |
1:29 |
min. |
40 |
113 |
ALONSO , ALEXANDER |
SUB23 |
DEBABARRENA |
00:09:38 |
1:31 |
min. |
41 |
247 |
SIGLER , Boris |
SUB23 |
BELCA |
00:09:43 |
1:36 |
min. |
42 |
261 |
GONZALEZ , ALAIN |
SUB23 |
BRUESA-POLICLIN |
00:09:44 |
1:37 |
min. |
43 |
345 |
EZKURDIA , IKER |
SUB23 |
PAGOZELAI |
00:09:57 |
1:50 |
min. |
44 |
260 |
GOIA SAENZ , BEÑAT |
SUB23 |
BRUESA-POLICLIN |
00:10:03 |
1:56 |
min. |
45 |
344 |
ETXEBARRIET , ASIER |
SUB23 |
PAGOZELAI |
00:10:14 |
2:07 |
min. |
46 |
348 |
ITURRIA , JON |
SUB23 |
PAGOZELAI |
00:11:05 |
2:58 |
min. |