CONDICIONES PARTICULARES

ITSASONDOKO ZIKLO KROSSA

Herria :
ITSASONDO Izena emandakoak :
4 Km :
13

Kluba :
IJITTU T.E. Eguna :
2006/12/30

Maila :
Féminas Batez bestekoa : 20.348 Km/h

EGOITZ OTEGI

JOSE MARI INSAUSTI

ANGEL MARI SANZ

JOSE MARI NADAL

IDURRE OTAÑO

Epaile hauek honako hau adierazten dute:

Epaimahai 11:00etan elkartu da. Izena emandako 4 txirrindularietatxit ............. (e)k parte hartu dute,

sailkatuz 4 , eta Gipuzkoako Txirrindularitza Elkargoak onartutako araudian aurreikusitako 13 Kilometroko ibilbidea egin

ondoren, ondorengo txirrindulariak sailkatu dira, 20.348 kilometro orduko batez bestekoa eginda
Postua Dortsala
Txirrindularia
Publizitatea
Lizentzia Denbora
Aldea Puntuak
Sariak

1 º 86
USABIAGA BALERDI, ANA TOLOSA SS-199001
0:38:20 0:00
25
0 €

2 º 171
LARRAÑAGA GORROTXATEGI, LIDE TOLOSA CF SS1981102
0:40:10 1:50
20
0 €

3 º 85
MARTIODA LIZARRALDE, AMAIA FONORTE ESP-19900
0:40:10 d.b.
16
0 €

4 º 170
RODRIGUEZ CASTRILLO, ALAZNE HOTEL MODUS BI1989042
1:00:00 21:40
14
0 €


ITSASONDOKO ZIKLO KROSSA

Herria :
ITSASONDO Izena emandakoak :
22 Km :
12

Kluba :
IJITTU T.E. Eguna :
2006/12/30

Maila :
Cadetes Batez bestekoa : 26.471 Km/h

EGOITZ OTEGI

JOSE MARI INSAUSTI

ANGEL MARI SANZ

JOSE MARI NADAL

IDURRE OTAÑO

Epaile hauek honako hau adierazten dute:

Epaimahai 10:15etan elkartu da. Izena emandako 22 txirrindularietatxit ............. (e)k parte hartu dute,

sailkatuz 20 , eta Gipuzkoako Txirrindularitza Elkargoak onartutako araudian aurreikusitako 12 Kilometroko ibilbidea

egin ondoren, ondorengo txirrindulariak sailkatu dira, 26.471 kilometro orduko batez bestekoa eginda
Postua Dortsala
Txirrindularia
Publizitatea
Lizentzia Denbora
Aldea Puntuak
Sariak

1 º 155
MIKEL, *ELORZA PAGALDAI G. SS1991010
0:27:12 0:00
25
3 €

2 º 160
ANDER, *ALTUBE ORUETA ULMA SS1991090
0:28:01 0:49
20
3 €

3 º 167
XABIER, *ARANZETA ARTOLA SUMOFIC SS1991010
0:28:46 1:34
16
3 €

4 º 141
JULEN, *COSTA ETXEBARRI BIZKAICONST- ESP199111
0:29:24 2:12
14
3 €

5 º 150
MIKEL, *MARTIODA LIZARRALDE CERAMI.APAO ESP199111
0:29:11 1:59
12
3 €

6 º 77
PEIO, *GOIKOETXEA GOIGONA CONST.BALTA ESP199201
0:29:46 2:34
10
3 €

7 º 86
AZURMENDI BATIZ, ANDER UMPRO-BIZK. ESP199209
0:29:48 2:36
9
3 €

8 º 153
UNAI, *MARTINEZ ALBAINA ARANAKO ESP199111
0:29:48 d.b.
8
3 €

9 º 89
AGIRRE GUERRERO, ANDONI CERAMI.APAO ESP199201
0:29:51 2:39
7
3 €

10 º 143
BARRENA ALTUBE, UNAI ULMA ESP199101
0:30:55 3:43
6
3 €

11 º 152
ERIC, *ABAD ABERASTURI ARANAKO ESP199103
0:30:59 3:47
5
3 €

12 º 179
LASKURAIN GEZALAGA, AITOR LOKATZA SS1992050
0:31:11 3:59
4
3 €

13 º 99
OIER, *IRAOLAGOITIA ETXABE ZARAUZTARR SS9920004
0:31:58 4:46
3
3 €

14 º 149
GOTZON, *ITURRIAGA CERAMI.APAO ESP199102
0:32:08 4:56
2
3 €

15 º 71
MIKEL, *BERDOTE PRADO BIZKAICONST- ESP199209
0:33:19 6:07
1
3 €

16 º 140
AITOR, *AZKUETA BUENDIA BIZKAICONST- ESP199110
0:33:19 d.b.
0
3 €

17 º 188
CALVO BARBERO, TANIA MICHELIN VI1992062
1:00:00 32:48
0
3 €

18 º 85
EGIARTE ASOLO, ION UMPRO-BIZK. ESP199101
1:00:00 d.b.
0
3 €

19 º 146
IKER, *PUGA ALKORTA ALLERRU SS1991012
1:00:00 d.b.
0
3 €

20 º 78
JON ANDER, *INSAUSTI IRASTORZA GARMENDIA SS1992121
1:00:00 d.b.
0
3 €

Taldekako

Postu
Talde
Denbor
Aldea Puntua

1 . CERAMI.APAOLAZA 01:31:10
28

2 . BIZKAICONST-JAU 01:36:02
0:04:52
35


ITSASONDOKO ZIKLO KROSSA

Herria :
ITSASONDO Izena emandakoak :
13 Km :
15

Kluba :
IJITTU T.E. Eguna :
2006/12/30

Maila :
Juveniles Batez bestekoa : 22.852 Km/h

EGOITZ OTEGI

JOSE MARI INSAUSTI

ANGEL MARI SANZ

JOSE MARI NADAL

IDURRE OTAÑO

Epaile hauek honako hau adierazten dute:

Epaimahai 11:00etan elkartu da. Izena emandako 13 txirrindularietatxit ............. (e)k parte hartu dute,

sailkatuz 13 , eta Gipuzkoako Txirrindularitza Elkargoak onartutako araudian aurreikusitako 15 Kilometroko ibilbidea

egin ondoren, ondorengo txirrindulariak sailkatu dira, 22.852 kilometro orduko batez bestekoa eginda
Postua Dortsala
Txirrindularia
Publizitatea
Lizentzia Denbora
Aldea Puntuak
Sariak

1 º 93
*BRAVO OIARBIDE, GARIKOITZ CAJA RURAL SS1989073
0:39:23 0:00
25
50 €

2 º 90
*IZAGIRRE INSAUSTI, ION CAJA RURAL SS1989020
0:39:33 0:10
20
40 €

3 º 19
*ARRANZ SAIZ, IKER ZUBINOR-PET ESP199004
0:44:46 5:23
16
30 €

4 º 84
*CORDON GONZALEZ, NESTOR CONST.BALTA ESP198903
0:45:42 6:19
14
25 €

5 º 67
*MATEO ARZA, IMANOL BIZKAICONST- ESP198905
1:00:00 20:37
12
20 €

6 º 120
HERNANDEZ ORUESAG, MIKEL DEBABARREN SS1989062
1:00:00 d.b.
10
15 €

7 º 83
*ROSILLO IDIGORAS, JULEN CONST.BALTA ESP198901
1:00:00 d.b.
9
15 €

8 º 82
*BARRAGAN LOPEZ, IGOR CONST.BALTA ESP198905
1:00:00 d.b.
8
15 €

9 º 18
*SANCHEZ DIEZ, DANIEL ZUBINOR-PET ESP199010
1:00:00 d.b.
7
10 €

10 º 12
*GONZALEZ PRIETO, AITOR GAURSA ESP199011
1:00:00 d.b.
6
10 €

11 º 118
MUJIKA URTEAGA, ANDER CAJA RURAL SS1989082
1:00:00 d.b.
5
3 €

12 º 116
FERNANDEZ TURRIENT, GORKA HIERROS 1:00:00 d.b.
4
3 €

13 º 81
*CASTRILLO GARCIA, ENRIQUE CONST.BALTA ESP198911
1:00:00 d.b.
3
3 €

Taldekako

Postu
Talde
Denbor
Aldea Puntua

1 . CAJA RURAL "GI" 02:18:56
14

2 . CONST.BALTAR DO. 02:45:42
0:26:46
19

Epaimahai teknikoko lehendakaria Helmugako epailea Epaile kronometratzailea


ITSASONDOKO ZIKLO KROSSA

Herria :
ITSASONDO Izena emandakoak :
25 Km :
25

Kluba :
IJITTU K.E. Eguna :
2006/12/30

Maila :
Sub23 - Elite Batez bestekoa : 24.766 Km/h

EGOITZ OTEGI

JOSE MARI INSAUSTI

ANGEL MARI SANZ

JOSE MARI NADAL

IDURRE OTAÑO

Epaile hauek honako hau adierazten dute:

Epaimahai 12:00etan elkartu da. Izena emandako 25 txirrindularietatxit ............. (e)k parte hartu dute,

sailkatuz 16 , eta Gipuzkoako Txirrindularitza Elkargoak onartutako araudian aurreikusitako 25 Kilometroko ibilbidea

egin ondoren, ondorengo txirrindulariak sailkatu dira, 24.766 kilometro orduko batez bestekoa eginda
Postua Dortsala
Txirrindularia
Publizitatea
Lizentzia Denbora
Aldea Puntuak
Sariak

1 º 12
RUIZ LARRINAGA IBAÑEZ, JAVIER KAIKU BI1979110
1:00:34 0:00
0
0 €

2 º 27
GARRIDO LIMA, JOSE ANTONIO QUICK BI1975112
1:01:03 0:29
0
0 €

3 º 39
ZUBERO ALDEKOA, JULEN ORBEA BI1982060
1:01:12 0:38
0
0 €

4 º 67
IZAGIRRE INSAUSTI, GORKA SEGUROS SS1987100
1:03:53 3:19
0
0 €

5 º 71
SAEZ DE ARREGUI, ADRIAN CAJA RURAL VI1986031
1:05:05 4:31
0
0 €

6 º 16
LOPEZ LLANO, ASIER BERANGO-CHO BI1983081
1:05:58 5:24
0
0 €

7 º 18
IRURETAGOYENA BELAUSTEGI, DEBABARREN SS1980021
1:06:07 5:33
0
0 €

8 º 92
MENDIARAZ ARRILLAGA, XABIER AZPIRU ESP196702
1:06:07 d.b.
0
0 €

9 º 4
DIAZ MIRANDA, AITOR CICLOS BI1975040
2:00:00 59:26
0
0 €

10 º 90
LARRAÑAGA ALBERDI, MIKEL JOKIN ESP196707
2:00:00 d.b.
0
0 €

11 º 63
USABIAGA BALERDI, PEDRO AZPIRU SS1988102
2:00:00 d.b.
0
0 €

12 º 19
GONZALEZ DIEZ, JORGE CICLOS SPORT VI1980060
2:00:00 d.b.
0
0 €

13 º 28
COTERA IBAÑEZ, FELIPE P.D. BI1976092
2:00:00 d.b.
0
0 €

14 º 1
AYUSO APAOLAZA, ZUGAITZ AZPIRU SS1979071
2:00:00 d.b.
0
0 €

15 º 68
YURREBASO GOIKOETXEA, DANNEL DEBABARREN SS1985070
3:00:00 59:26
0
0 €

16 º 69
URIBE PEÑALBA, OINATZ BIDELAN-KIRO BI1986092
3:00:00 d.b.
0
0 €

Taldekako

Postu
Talde
Denbor
Aldea Puntua

1 . AZPIRU 05:06:07
33

 


CHALLENGE GIPUZKOANA DE CICLO-CROSS '2007

CLASIFICACIÓN GENERAL - CADETE

Dorsal Nombre Equipo 12.11.2006 06.12.2006 10.12.2006 30.12.2006 20.01.2007 TOTAL
155 Mikel Elorza A. Corrugados 10 10 8 10   38
160 Ander Altube Ulma 8 8 10 8   34
167 Xabier Aranzeta Sumofic 7 7 7 7   28
143 Unai Barrena Ulma   4 6 6   16
99 Oier Iraolagoitia Const. Galdiano 3 2 5 4   14
146 Iker Puga Allerru 2 5 4 3   14
78 Jon Ander Insausti Tejas Garmendia 6 3 3 2   14
73 Jon Garmendia Tejas Garmendia 5 6       11
144 Igor Aranguren Const. Galdiano 4 1 2     7
179 Aitor Laskurain Sumofic       5   5
               
               
CLASIFICACIÓN GENERAL - JUNIOR          
Dorsal Nombre Equipo 12.11.2006 06.12.2006 10.12.2006 30.12.2006 20.01.2007 TOTAL
93 Garikoitz Bravo Caja Rural 10 8 10 10   38
90 Ion Izagirre Caja Rural 8 10 8 8   34
104 Gorka Fernández Hierros Hiercor 7 6 6 5   24
20 Igor Rubio Caja Rural   7 7     14
120 Mikel Hernández Debabarrena       7   7
118 Ander Mujika Caja Rural       6   6
               
               
CLASIFICACIÓN GENERAL - DAMAS SCRATCH      
Dorsal Nombre Equipo 12.11.2006 06.12.2006 10.12.2006 30.12.2006 20.01.2007 TOTAL
181 Ione Mujika Alfa Deco 5 5 5     15
171 Lide Larrañaga Tolosa C.F.   3 2 3   8
86 Ana Usabiaga Tolosa C.F.       5   5
188 Nekane Lasa Bizkaia - Panda     3     3
               
               
CLASIFICACIÓN GENERAL - OPEN
Dorsal Nombre Equipo Categoría 10.12.2006 30.12.2006 20.01.2007 TOTAL  
67 Gorka Izagirre Seguros Bilbao Sub-23 10 10   20  
18 Jorge Iruretagoiena Debabarrena Elite 6 8   14  
63 Pedro Usabiaga Azpiru Inmobiliaria Sub-23 7 7   14  
1 Zugaitz Ayuso Azpiru Inmobiliaria Elite 8 6   14  
68 Dannel Yurrebaso Debabarrena Sub-23 3 5   8  
31 Jon Erguin P.D. Elite 5     5  
94 Iñigo Andreu Bidelan-Kirolgi Elite 4     4  
66 Julen Agirreburualde Hierros Hiercor Sub-23 2     2  
               


Reglamento particular

Premios Finales

Clasificaciones Generales

Pliego de Condiciones para Organizaciones