XXV SAN JOSE SARIA

Herria :
AZPEITIA Izena emandakoak :
109 Km :
88

Kluba :
LAGUN ONAK T.E. Eguna :
2006/3/19

Maila :
Juveniles Batez bestekoa : 38,648 Km/h

IÑIGO SUDUPE GARATE

ION ETXANIZ GARCIA

JOSE ANTONIO ARAMBARRI

AITOR ZUBIZARRETA

XABIER ARAMENDI

Epaile hauek honako hau adierazten dute:

Epaimahai 4:00:00etan elkartu da. Izena emandako 109 txirrindularietatit ............. (e)k parte hartu dute,

sailkatuz 79 , eta Gipuzkoako Txirrindularitza Elkargoak onartutako araudian aurreikusitako 88 Kilometroko ibilbidea egin

ondoren, ondorengo txirrindulariak sailkatu dira, 39 kilometro orduko batez bestekoa eginda
Postua Dortsala
Txirrindularia
Publizitatea
Lizentzia Denbora
Aldea Puntuak
Sariak

1 º 20
IARTZA ZUBIRIA, JOKIN ANDOAINGO 72503934
2:16:37 0:00
25
50 € 18 Gip

2 º 77
JUARISTI ETXEBERRIA, JON LAN MOBEL 44333391
2:16:39 0:02
20
40 € 18 Gip

3 º 96
LOPEZ MARTIN, ALBERTO J.M.A. 44333851
2:17:03 0:26
16
30 € 17 Gip

4 º 39
MUGURUZA LAZPIUR, JOSEBA SUMOFIC 72581874
2:17:03 d.b.
14
25 € 18 Gip

5 º 105
AMENABAR ERKIZIA, UNAI KAIKU 72515366
2:17:03 d.b.
12
20 € 17 Gip

6 º 69
MITXELENA TOLOSA, JULEN DIPROCA- 44564900
2:17:03 d.b.
10
15 € 17 Gip

7 º 19
GOMEZ MARTINEZ, XABIER ANDOAINGO 72492724
2:17:03 d.b.
9
15 € 18 Gip

8 º 84
ETXEBERRIA AZPIAZU, JON LAN MOBEL 44162640
2:17:03 d.b.
8
15 € 18 Gip

9 º 88
ANDUAGA IZURRATEGI, ANTXON J.M.A. 72747763
2:17:21 0:44
7
10 € 18 Gip

10 º 106
IRADI MITXELENA, ANDER KAIKU 72501372
2:18:59 2:22
6
10 € 18 Gip

11 º 48
ORUE MENDIZABAL, ANDER BELCA 72495438
2:19:09 2:32
5
3 € 18 Gip

12 º 113
AZPIROZ AZPIROZ, ARANTZAZU ASES.EMP. 2:19:58 3:21
4
3 € 0 Gip

13 º 114
GRANADO ALKORTA, AMADOR USURBILGO 2:22:25 5:48
3
3 € 0 Gip

14 º 40
PENABAD RUIZ, ASIER SUMOFIC 44343072
2:23:40 7:03
2
3 € 18 Gip

15 º 108
DEL BARRIO SANZ, JOSEBA KAIKU 44165907
2:23:53 7:16
1
3 € 17 Gip

16 º 42
CABALLERO PINO, IBAN SUMOFIC 72585164
2:23:53 d.b.
0
3 € 17 Gip

17 º 100
HERNANDEZ ORUESAGASTI, MIKEL DEBABARRENA 44344689
2:24:24 7:47
0
3 € 17 Gip

18 º 74
IPARRAGIRRE AZPIAZU, UNAI LAN MOBEL 44333019
2:24:50 8:13
0
3 € 18 Gip

19 º 112
OLEA LARRAURI, HASIER P.D. 72497220
2:24:50 d.b.
0
3 € 18 Gip

20 º 11
INTZIARTE MUÑOZ, OIER AZPIRU 72506330
2:24:50 d.b.
0
3 € 18 Gip

21 º 38
ARANDIA SANCHEZ, ANDER CAJA RURAL 72459064
2:24:50 d.b.
0
3 € 17 Gip

22 º 25
URAIN EPELDE, BEÑAT COLCHON LAXY 44340993
2:24:50 d.b.
0
3 € 18 Gip

23 º 101
EIZAGIRRE ILLARRAMENDI, URKO GRAFICAS 44164612
2:24:50 d.b.
0
3 € 18 Gip

24 º 58
SORS DEOBARRO, XABIER BRUESA- 72471170
2:24:50 d.b.
0
3 € 18 Gip

25 º 61
LLANOS MARQUINEZ, IMANOL BRUESA- 44563682
2:24:50 d.b.
0
3 € 18 Gip

26 º 26
LAZKANO IRIONDO, ION COLCHON LAXY 44341284
2:24:50 d.b.
0
3 € 18 Gip

27 º 65
ASTARBE ESKUDERO, GORKA BRUESA- 44560310
2:24:50 d.b.
0
3 € 18 Gip

28 º 80
CABALLERO DOMINGUEZ, ANDER LAN MOBEL 44340078
2:24:50 d.b.
0
3 € 18 Gip

29 º 198
ABASOLON ROMAN, BORJA FONORTE 45666296
2:25:30 8:53
0
3 € 0 Biz

30 º 44
MENDIZABAL ALUSTIZA, MATIAS BELCA 72512546
2:25:32 8:55
0
3 € 18 Gip

31 º 56
BAGÜES KALPARSORO, ARITZ BRUESA- 72511690
2:25:32 d.b.
0
3 € 17 Gip

32 º 85
ARRIZABALAGA OIARZABAL, ANDONI CICLOS 72514769
2:25:32 d.b.
0
3 € 18 Gip

33 º 199
ARANDO AZKARRAGA, IRAITZ FONORTE 44344513
2:25:32 d.b.
0
3 € 0 Biz

34 º 192
GARCIA MURCIANO, ERLANTZ FONORTE 78874211
2:25:32 d.b.
0
3 € 0 Biz

35 º 95
OTXOA FERNANDEZ, AITOR J.M.A. 72742387
2:25:32 d.b.
0
3 € 17 Gip

36 º 66
IZA CARRIZO, IMANOL BRUESA- 44562148
2:25:32 d.b.
0
3 € 17 Gip

37 º 54
IBARGUREN TELLETXEA, ANTTON BRUESA- 72496547
2:25:32 d.b.
0
3 € 17 Gip

38 º 94
IBORRA HERIZ, IKEIA J.M.A. 44344992
2:25:32 d.b.
0
3 € 17 Gip

39 º 91
URRUTIA ALDAI, AITOR J.M.A. 44330827
2:25:44 9:07
0
3 € 17 Gip

40 º 76
SUDUPE MENDIZABAL, JOKIN LAN MOBEL 72508779
2:25:55 9:18
0
3 € 18 Gip

41 º 81
BILBAO ETXEBERRIA, EÑAUT LAN MOBEL 44333862
2:26:06 9:29
0
3 € 17 Gip

42 º 47
ARANBURU BEÑARAN, UNAI BELCA 72503959
2:26:06 d.b.
0
3 € 18 Gip

43 º 117
LASA AGUIRRE, NEKANE DEBABARRENA 2:26:06 d.b.
0
3 € 0 Gip

44 º 118
GALLASTEGI AIZPURUA, MARIA EUSKAL 2:26:06 d.b.
0
3 € 0 Gip

45 º 103
SANCHEZ SALINAS, GARIKOITZ GRAFICAS 72499619
2:26:06 d.b.
0
3 € 18 Gip

46 º 34
ORIA IBARGUREN, JON CAJA RURAL 72513832
2:26:06 d.b.
0
3 € 17 Gip

47 º 23
LEKUONA ZEBERIO, IÑAKI ANDOAINGO 72515433
2:26:42 10:05
0
3 € 17 Gip

48 º 67
PONTESTA URRUZMENDI, ENEKO BRUESA- 72511530
2:26:53 10:16
0
3 € 18 Gip

49 º 110
TRANTXE OTXANDORENA, AXEL KAIKU 72522765
2:27:09 10:32
0
3 € 17 Gip

50 º 21
SANCHEZ GUERRERO, CARLOS ANDOAINGO 72488300
2:27:09 d.b.
0
3 € 17 Gip

51 º 196
ARAKISTAIN AZPIRI, IOSU FONORTE 72579918
2:27:09 d.b.
0
3 € 0 Biz

52 º 2
PEREZ TRAGUANY, ARITZ LIMPIEZAS 72501100
2:27:09 d.b.
0
3 € 18 Gip

53 º 99
AZULA RIVAS, ERIK DEBABARRENA 44343996
2:27:09 d.b.
0
3 € 17 Gip

54 º 46
USANDIZAGA AIERZA, ANDONI BELCA 72485910
2:27:09 d.b.
0
3 € 17 Gip

55 º 73
GARATE BADIOLA, MIKEL LAN MOBEL 44332098
2:27:09 d.b.
0
3 € 18 Gip

56 º 50
PAGOLA ALVAREZ, ARITZ BELCA 72487648
2:27:09 d.b.
0
3 € 17 Gip

57 º 194
RUIZ PEREZ, ARKAITZ FONORTE 72584227
2:27:09 d.b.
0
3 € 0 Biz

58 º 33
IZAGIRRE INSAUSTI, ION CAJA RURAL 72494769
2:27:09 d.b.
0
3 € 17 Gip

59 º 37
BIAIN MENDIZABAL, MIKEL CAJA RURAL 72514988
2:27:09 d.b.
0
3 € 17 Gip

60 º 90
GALLASTEGI ETXEBARRIA, JOSE J.M.A. 72753678
2:27:09 d.b.
0
3 € 17 Gip

61 º 83
IZETA COLINO, ARKAITZ LAN MOBEL 44331212
2:27:09 d.b.
0
3 € 17 Gip

62 º 109
ZABALETA GALDEANO, TXABER KAIKU 72506570
2:27:09 d.b.
0
3 € 18 Gip

63 º 62
ESTEBAN ARBELAIZ, LUR BRUESA- 44564666
2:27:09 d.b.
0
3 € 18 Gip

64 º 197
JUNKERA PEREZ, RUBEN FONORTE 71211957
2:27:33 10:56
0
3 € 0 Biz

65 º 75
LIZARRALDE ARANBARRI, GOTZON LAN MOBEL 44343931
2:27:33 d.b.
0
3 € 18 Gip

66 º 111
UZKUDUN GOROSTIDI, ANDER KAIKU 72514613
2:27:33 d.b.
0
3 € 17 Gip

67 º 82
ELORDI ETXANIZ, IRAITZ LAN MOBEL 72470311
2:27:33 d.b.
0
3 € 17 Gip

68 º 32
MINTEGI OIARBIDE, BEÑAT CAJA RURAL 72506796
2:27:33 d.b.
0
3 € 17 Gip

69 º 24
ERRAZKIN ATXAGA, XABI ANDOAINGO 72512559
2:27:33 d.b.
0
3 € 18 Gip

70 º 92
DIEGO JAUREGI-ARRABUR, MARKEL J.M.A. 72828888
2:27:33 d.b.
0
3 € 17 Gip

71 º 115
OLABERRIA DORRONSORO, LEIRE POLICLINICA 2:27:33 d.b.
0
3 € 0 Gip

72 º 195
ZUAZO ALBERDI, JON FONORTE 78942815
2:27:33 d.b.
0
3 € 0 Biz

73 º 22
ITURRIA SEGUROLA, JON ANDOAINGO 72468619
2:27:33 d.b.
0
3 € 18 Gip

74 º 107
BENITO MARTINEZ, DAVID KAIKU 72506409
2:28:07 11:30
0
3 € 18 Gip

75 º 51
GOROSTIDI DIAZ, ION BELCA 44332713
2:28:07 d.b.
0
3 € 17 Gip

76 º 55
JUARISTI ZABALA, TXOMIN BRUESA- 72516981
2:30:07 13:30
0
3 € 17 Gip

77 º 16
ETXEBERRIA BARANDIARAN, XIMON AZPIRU 72516697
2:30:21 13:44
0
3 € 17 Gip

78 º 29
GANDARIAS CARRERA, IKER CAJA RURAL 72467950
2:30:40 14:03
0
3 € 18 Gip

79 º 3
ITURRALDE GOMEZ, ASIER LIMPIEZAS 44155599
2:30:49 14:12
0
3 € 18 Gip

Taldekako Sailkapena

Postua
Taldea
Denbor
Aldea Puntuak

1 . LAN MOBEL 6:58:32
28

2 . KAIKU 6:59:55
0:01:23
30

3 . J.M.A. 6:59:56
0:01:24
47

4 . ANDOAINGO T.E. 7:00:22
0:01:50
55

5 . SUMOFIC 7:04:36
0:06:04
34

6 . BELCA 7:10:47
0:12:15
83

7 . BRUESA-POLICLINICA 7:14:30
0:15:58
76

8 . FONORTE 7:16:34
0:18:02
96

9 . CAJA RURAL 7:18:05
0:19:33
125

Gorabeherak :

Epaimahai teknikoko lehendakaria Helmugako epailea Epaile kronometratzailea