XXV BEASAIN PROBA

Herria :
BEASAIN Izena emandakoak :
82 Km :
84

Kluba :
S.C. LOINATZ T.E. Eguna :
2006/9/16

Maila :
Juveniles Batez bestekoa : 39,196 Km/h

JUAN MARIA GUEREÑU

IÑAKI ALBISU

TXOMIN BARTOLOME

JUAN MIGUEL AIESTARAN

VICTOR MARTINEZ

Epaile hauek honako hau adierazten dute:

Epaimahai etan elkartu da. Izena emandako 82 txirrindularietatit ............. (e)k parte hartu dute, sailkatuz 44 ,

eta Gipuzkoako Txirrindularitza Elkargoak onartutako araudian aurreikusitako 84 Kilometroko ibilbidea egin ondoren,

ondorengo txirrindulariak sailkatu dira, 39,196 kilometro orduko batez bestekoa eginda
Postua Dortsala
Txirrindularia
Publizitatea
Lizentzia Denbora
Aldea Puntuak
Sariak

1 º 101
EIZAGIRRE ILLARRAMENDI, URKO GRAFICAS 44164612
2:08:35 0:00
25
50 € 18 Gip

2 º 30
GONZALEZ ETXEZARRETA, JULEN CAJA RURAL 44333107
2:08:35 d.b.
20
40 € 18 Gip

3 º 40
PENABAD RUIZ, ASIER SUMOFIC 44343072
2:08:37 0:02
16
30 € 18 Gip

4 º 239
IGLESIAS GARCIA, ALAIN ECOTERMI CAD44566
2:08:49 0:14
14
25 €

5 º 74
IPARRAGIRRE AZPIAZU, UNAI LAN MOBEL 44333019
2:09:00 0:25
12
20 € 18 Gip

6 º 69
MITXELENA TOLOSA, JULEN DIPROCA- 44564900
2:09:14 0:39
10
15 € 17 Gip

7 º 108
DEL BARRIO SANZ, JOSEBA KAIKU 44165907
2:09:42 1:07
9
15 € 17 Gip

8 º 105
AMENABAR ERKIZIA, UNAI KAIKU 72515366
2:09:49 1:14
8
15 € 17 Gip

9 º 77
JUARISTI ETXEBERRIA, JON LAN MOBEL 44333391
2:10:38 2:03
7
10 € 18 Gip

10 º 56
BAGÜES KALPARSORO, ARITZ BRUESA- 72511690
2:10:43 2:08
6
10 € 17 Gip

11 º 20
IARTZA ZUBIRIA, JOKIN ANDOAINGO 72503934
2:10:47 2:12
5
3 € 18 Gip

12 º 11
INTZIARTE MUÑOZ, OIER AZPIRU 72506330
2:11:52 3:17
4
3 € 18 Gip

13 º 1
URSUA OÑEDERRA, GORKA LIMPIEZAS 44156219
2:11:55 3:20
3
3 € 18 Gip

14 º 5
ETXEZARRETA OROZKO, JULEN HIERCOR 44345613
2:12:18 3:43
2
3 € 18 Gip

15 º 171
LANDA MEANA, MIKEL BANAKA 72756428
2:12:30 3:55
1
3 €

16 º 52
OCAMPOS MARTINEZ, AITOR BELCA 44334094
2:12:30 d.b.
0
3 € 17 Gip

17 º 67
PONTESTA URRUZMENDI, ENEKO BRUESA- 72511530
2:12:30 d.b.
0
3 € 18 Gip

18 º 54
IBARGUREN TELLETXEA, ANTTON BRUESA- 72496547
2:12:40 4:05
0
3 € 17 Gip

19 º 19
GOMEZ MARTINEZ, XABIER ANDOAINGO 72492724
2:13:02 4:27
0
3 € 18 Gip

20 º 42
CABALLERO PINO, IBAN SUMOFIC 72585164
2:13:18 4:43
0
3 € 17 Gip

21 º 55
JUARISTI ZABALA, TXOMIN BRUESA- 72516981
2:13:29 4:54
0
3 € 17 Gip

22 º 85
ARRIZABALAGA OIARZABAL, ANDONI CICLOS 72514769
2:13:46 5:11
0
3 € 18 Gip

23 º 37
BIAIN MENDIZABAL, MIKEL CAJA RURAL 72514988
2:13:46 d.b.
0
3 € 17 Gip

24 º 100
HERNANDEZ ORUESAGASTI, MIKEL DEBABARRENA 44344689
2:13:46 d.b.
0
3 € 17 Gip

25 º 81
BILBAO ETXEBERRIA, EÑAUT LAN MOBEL 44333862
2:13:53 5:18
0
3 € 17 Gip

26 º 3
ITURRALDE GOMEZ, ASIER LIMPIEZAS 44155599
2:13:53 d.b.
0
3 € 18 Gip

27 º 61
LLANOS MARQUINEZ, IMANOL BRUESA- 44563682
2:14:18 5:43
0
3 € 18 Gip

28 º 66
IZA CARRIZO, IMANOL BRUESA- 44562148
2:14:18 d.b.
0
3 € 17 Gip

29 º 35
MUJIKA URTEAGA, ANDER CAJA RURAL 72505385
2:14:37 6:02
0
3 € 17 Gip

30 º 33
IZAGIRRE INSAUSTI, ION CAJA RURAL 72494769
2:14:37 d.b.
0
3 € 17 Gip

31 º 174
SAEZ LOPEZ DE ARBINA, JOSEBA BANAKA 72758908
2:14:50 6:15
0
3 €

32 º 180
RODRIGUEZ MERCERO, ION TABE-NACEX 72746743
2:15:10 6:35
0
3 €

33 º 116
MEDERO ALBA, JON DIPROCA- 44565253
2:15:15 6:40
0
3 €

34 º 23
LEKUONA ZEBERIO, IÑAKI ANDOAINGO 72515433
2:15:24 6:49
0
3 € 17 Gip

35 º 51
GOROSTIDI DIAZ, ION BELCA 44332713
2:15:37 7:02
0
3 € 17 Gip

36 º 60
BLAZQUEZ BERASARTE, BEÑAT BRUESA- 72485066
2:15:44 7:09
0
3 € 17 Gip

37 º 47
ARANBURU BEÑARAN, UNAI BELCA 72503959
2:15:57 7:22
0
3 € 18 Gip

38 º 80
CABALLERO DOMINGUEZ, ANDER LAN MOBEL 44340078
2:16:06 7:31
0
3 € 18 Gip

39 º 110
TRANTXE OTXANDORENA, AXEL KAIKU 72522765
2:16:06 d.b.
0
3 € 17 Gip

40 º 106
IRADI MITXELENA, ANDER KAIKU 72501372
2:16:20 7:45
0
3 € 18 Gip

41 º 24
ERRAZKIN ATXAGA, XABI ANDOAINGO 72512559
2:17:18 8:43
0
3 € 18 Gip

42 º 115
OLABERRIA DORRONSORO, LEIRE BRUESA 44135977
2:17:18 d.b.
0
3 €

43 º 65
ASTARBE ESKUDERO, GORKA BRUESA- 44560310
2:17:18 d.b.
0
3 € 18 Gip

44 º 28
USABIAGA BALERDI, PEDRO CAJA RURAL 72495321
2:17:18 d.b.
0 € 18 Gip

Taldekako Sailkapena

Postua
Taldea
Denbor
Aldea Puntuak

1 . LAN MOBEL 6:33:31
39

2 . KAIKU 6:35:37
0:02:06
54

3 . BRUESA-POLICLINICA 6:35:53
0:02:22
45

4 . CAJA RURAL 6:36:58
0:03:27
54

5 . ANDOAINGO T.E. 6:39:13
0:05:42
64

6 . BELCA 6:44:04
0:10:33
88

Gorabeherak :

Epaimahai teknikoko lehendakaria Helmugako epailea Epaile kronometratzailea