XXXIII PREMIO AMAIKAK-BAT

Herria :
DEBA Izena emandakoak :
95 Km :
85

Kluba :
C.D. AMAIKAK-BAT Eguna :
2006/4/1

Maila :
Juveniles Batez bestekoa : 39,286 Km/h

RAFA SUDUPE

AITOR ZUBIZARRETA

JON ETXANIZ

XABIER ARANBARRI

JOSE SUDUPE

Epaile hauek honako hau adierazten dute:

Epaimahai 10:15:00etan elkartu da. Izena emandako 95 txirrindularietatit ............. (e)k parte hartu dute,

sailkatuz 53 , eta Gipuzkoako Txirrindularitza Elkargoak onartutako araudian aurreikusitako 85 Kilometroko ibilbidea egin

ondoren, ondorengo txirrindulariak sailkatu dira, 39,29 kilometro orduko batez bestekoa eginda
Postua Dortsala
Txirrindularia
Publizitatea
Lizentzia Denbora
Aldea Puntuak
Sariak

1 º 26
LAZKANO IRIONDO, ION COLCHON LAXY 44341284
2:09:49 0:00
25
50 € 18 Gip

2 º 25
URAIN EPELDE, BEÑAT COLCHON LAXY 44340993
2:09:49 d.b.
20
40 € 18 Gip

3 º 1
URSUA OÑEDERRA, GORKA LIMPIEZAS 44156219
2:11:05 1:16
16
30 € 18 Gip

4 º 56
BAGÜES KALPARSORO, ARITZ BRUESA- 72511690
2:11:35 1:46
14
25 € 17 Gip

5 º 106
IRADI MITXELENA, ANDER KAIKU 72501372
2:11:38 1:49
12
20 € 18 Gip

6 º 40
PENABAD RUIZ, ASIER SUMOFIC 44343072
2:12:01 2:12
10
15 € 18 Gip

7 º 77
JUARISTI ETXEBERRIA, JON LAN MOBEL 44333391
2:12:01 d.b.
9
15 € 18 Gip

8 º 52
OCAMPOS MARTINEZ, AITOR BELCA 44334094
2:12:01 d.b.
8
15 € 17 Gip

9 º 66
IZA CARRIZO, IMANOL BRUESA- 44562148
2:12:01 d.b.
7
10 € 17 Gip

10 º 63
ELOSEGI GONZALEZ, JULEN BRUESA- 44154821
2:12:01 d.b.
6
10 € 18 Gip

11 º 85
ARRIZABALAGA OIARZABAL, ANDONI CICLOS 72514769
2:12:01 d.b.
5
3 € 18 Gip

12 º 28
USABIAGA BALERDI, PEDRO CAJA RURAL 72495321
2:12:01 d.b.
4
3 € 18 Gip

13 º 88
ANDUAGA IZURRATEGI, ANTXON J.M.A. 72747763
2:12:01 d.b.
3
3 € 18 Gip

14 º 54
IBARGUREN TELLETXEA, ANTTON BRUESA- 72496547
2:12:01 d.b.
2
3 € 17 Gip

15 º 38
ARANDIA SANCHEZ, ANDER CAJA RURAL 72459064
2:12:11 2:22
1
3 € 17 Gip

16 º 91
URRUTIA ALDAI, AITOR J.M.A. 44330827
2:12:36 2:47
0
3 € 17 Gip

17 º 36
BRAVO OIARBIDE, GARIKOITZ CAJA RURAL 44333992
2:12:36 d.b.
0
3 € 17 Gip

18 º 23
LEKUONA ZEBERIO, IÑAKI ANDOAINGO 72515433
2:12:58 3:09
0
3 € 17 Gip

19 º 67
PONTESTA URRUZMENDI, ENEKO BRUESA- 72511530
2:13:02 3:13
0
3 € 18 Gip

20 º 19
GOMEZ MARTINEZ, XABIER ANDOAINGO 72492724
2:13:35 3:46
0
3 € 18 Gip

21 º 5
ETXEZARRETA OROZKO, JULEN HIERROS 44345613
2:13:37 3:48
0
3 € 18 Gip

22 º 65
ASTARBE ESKUDERO, GORKA BRUESA- 44560310
2:13:43 3:54
0
3 € 18 Gip

23 º 105
AMENABAR ERKIZIA, UNAI KAIKU 72515366
2:14:22 4:33
0
3 € 17 Gip

24 º 2
PEREZ TRAGUANY, ARITZ LIMPIEZAS 72501100
2:14:55 5:06
0
3 € 18 Gip

25 º 102
OLAIZOLA ALLEDO, MARCOS GRAFICAS 44332277
2:14:55 d.b.
0
3 € 18 Gip

26 º 82
ELORDI ETXANIZ, IRAITZ LAN MOBEL 72470311
2:14:55 d.b.
0
3 € 17 Gip

27 º 24
ERRAZKIN ATXAGA, XABI ANDOAINGO 72512559
2:14:55 d.b.
0
3 € 18 Gip

28 º 100
HERNANDEZ ORUESAGASTI, MIKEL DEBABARRENA 44344689
2:16:10 6:21
0
3 € 17 Gip

29 º 33
IZAGIRRE INSAUSTI, ION CAJA RURAL 72494769
2:16:43 6:54
0
3 € 17 Gip

30 º 96
LOPEZ MARTIN, ALBERTO J.M.A. 44333851
2:16:43 d.b.
0
3 € 17 Gip

31 º 50
PAGOLA ALVAREZ, ARITZ BELCA 72487648
2:16:43 d.b.
0
3 € 17 Gip

32 º 44
MENDIZABAL ALUSTIZA, MATIAS BELCA 72512546
2:16:43 d.b.
0
3 € 18 Gip

33 º 73
GARATE BADIOLA, MIKEL LAN MOBEL 44332098
2:16:43 d.b.
0
3 € 18 Gip

34 º 94
IBORRA HERIZ, IKEIA J.M.A. 44344992
2:16:43 d.b.
0
3 € 17 Gip

35 º 117
LASA AGUIRRE, NEKANE DEBABARRENA 2:16:43 d.b.
0
3 € 0 Gip

36 º 34
ORIA IBARGUREN, JON CAJA RURAL 72513832
2:16:43 d.b.
0
3 € 17 Gip

37 º 95
OTXOA FERNANDEZ, AITOR J.M.A. 72742387
2:16:43 d.b.
0
3 € 17 Gip

38 º 69
MITXELENA TOLOSA, JULEN DIPROCA- 44564900
2:17:41 7:52
0
3 € 17 Gip

39 º 59
IZETA ANDIA, ION BRUESA- 72508321
2:17:41 d.b.
0
3 € 17 Gip

40 º 60
BLAZQUEZ BERASARTE, BEÑAT BRUESA- 72485066
2:17:41 d.b.
0
3 € 17 Gip

41 º 47
ARANBURU BEÑARAN, UNAI BELCA 72503959
2:17:41 d.b.
0
3 € 18 Gip

42 º 78
ZUBIZARRETA ZUBIAURRE, IÑAKI LAN MOBEL 72472130
2:17:41 d.b.
0
3 € 17 Gip

43 º 114
GRANADO ALKORTA, AMADOR USURBILGO 2:18:05 8:16
0
3 € 0 Gip

44 º 35
MUJIKA URTEAGA, ANDER CAJA RURAL 72505385
2:18:05 d.b.
0
3 € 17 Gip

45 º 37
BIAIN MENDIZABAL, MIKEL CAJA RURAL 72514988
2:18:05 d.b.
0
3 € 17 Gip

46 º 14
BARANDIARAN BERASATEGI, MARTIN AZPIRU 72511770
2:18:18 8:29
0
3 € 18 Gip

47 º 99
AZULA RIVAS, ERIK DEBABARRENA 44343996
2:18:18 d.b.
0
3 € 17 Gip

48 º 55
JUARISTI ZABALA, TXOMIN BRUESA- 72516981
2:18:18 d.b.
0
3 € 17 Gip

49 º 103
SANCHEZ SALINAS, GARIKOITZ GRAFICAS 72499619
2:19:09 9:20
0
3 € 18 Gip

50 º 84
ETXEBERRIA AZPIAZU, JON LAN MOBEL 44162640
2:19:16 9:27
0
3 € 18 Gip

51 º 79
URTEAGA ASTIGARRAGA, HARRIET LAN MOBEL 44333491
2:19:16 d.b.
0
3 € 17 Gip

52 º 29
GANDARIAS CARRERA, IKER CAJA RURAL 72467950
2:19:16 d.b.
0
3 € 18 Gip

53 º 76
SUDUPE MENDIZABAL, JOKIN LAN MOBEL 72508779
2:19:16 d.b.
0
3 € 18 Gip

Taldekako Sailkapena

Postua
Taldea
Denbor
Aldea Puntuak

1 . BRUESA-POLICLINICA 6:35:37
23

2 . CAJA RURAL 6:36:48
0:01:11
44

3 . J.M.A. 6:41:20
0:05:43
59

4 . ANDOAINGO T.E. 6:41:28
0:05:51
65

5 . LAN MOBEL 6:43:39
0:08:02
66

6 . BELCA 6:45:27
0:09:50
71

Gorabeherak :

VENCEDOR MONTAÑA: 95 - BEÑAT URAIN EPELDE

Epaimahai teknikoko lehendakaria Helmugako epailea Epaile kronometratzailea