XXIX-UDABERRI MEMORIAL

J.GALLASTEGUI

Herria :
EIBAR Izena emandakoak :
90 Km :
80,6

Kluba :
C.C.Eibarres Eguna :
2007/3/11

Maila :
Juveniles Batez bestekoa : 39,483 Km/h

JUAN MARIA LOPEZ , Epamahai teknikoko lehendakaria, lizentzia

GONZALO ALVAREZ , Helmugako epailea, lizentzia 789032

JUAN LUIS ATXA , Epaile kronometratzailea, lizentzia

LOREN AMUTXASTEGI , Epailaren laguntzaile, lizentzia 1029384756

ION RODRIGUEZ , Epailearen laguntzailea, lizentzia 567432

Epaile hauek honako hau adierazten dute:

Epaimahai 10:30etan elkartu da. Izena emandako 90 txirrindularietatit ............. (e)k parte hartu dute, sailkatuz

60 , eta Gipuzkoako Txirrindularitza Elkargoak onartutako araudian aurreikusitako 80,6 Kilometroko ibilbidea egin

ondoren, ondorengo txirrindulariak sailkatu dira, 39,483 kilometro orduko batez bestekoa eginda
Postua Dortsala
Txirrindularia
Publizitatea
Lizentzia Denbora
Aldea Puntuak
Sariak

1 º 13
BRAVO OIARBIDE, GARIKOITZ CAJA RURAL 44333992
2:02:29 0:00
25
50 € 18 GI

2 º 68
URTIZBEREA MAZA, JON DIPROCA 44566922
2:02:34 0:05
20
40 € 18 GI

3 º 50
JUARISTI ZABALA, TXOMIN BRUESA- 72516981
2:03:53 1:24
16
30 € 18 GI

4 º 60
CABALLERO PINO, IBAN SUMOFIC 72585164
2:03:59 1:30
14
25 € 18 GI

5 º 5
GOMEZ CASTELAR, EDER ANDOAINGO T. 72539698
2:05:40 3:11
12
20 € 18 GI

6 º 24
ARNAIZ IGARTUA, XABIER ULMA 44171736
2:05:40 d.b.
10
15 € 18 GI

7 º 12
IZAGIRRE INSAUSTI, ION CAJA RURAL 72494769
2:05:40 d.b.
9
15 € 18 GI

8 º 52
BAGÜES KALPASORO, ARITZ BRUESA- 72511690
2:05:40 d.b.
8
15 € 18 GI

9 º 89
TRANTXE OTXANDORENA, AXEL KAIKU 72522765
2:05:40 d.b.
7
10 € 18 GI

10 º 40
ZUBILLAGA ARTANO, ANDER BELCA 44337446
2:05:40 d.b.
6
10 € 18 GI

11 º 87
AMENABAR ERKIZIA, UNAI KAIKU 72515366
2:05:40 d.b.
5
3 € 18 GI

12 º 43
GOROSTIDI DIAZ, ION BELCA 44332713
2:05:40 d.b.
4
3 € 43 GI

13 º 15
RUBIO GOITIA, IGOR CAJA RURAL 72489328
2:05:40 d.b.
3
3 € 18 GI

14 º 69
MITXELENA TOLOSA, JULEN DIPROCA 44564900
2:05:40 d.b.
2
3 € 18 GI

15 º 8
LEKUONA ZEBERIO, IÑAKI ANDOAINGO T. 725515433
2:05:40 d.b.
1
3 € 18 GI

16 º 54
BLAZQUEZ BERASARTE, BEÑAT BRUESA- 72485066
2:05:40 d.b.
0
3 € 18 GI

17 º 23
ARANDIA SANCHEZ, ANDER CAJA RURAL 72459064
2:05:40 d.b.
0
3 € 18 GI

18 º 19
MUJIKA URTEAGA, ANDER CAJA RURAL 72505385
2:05:40 d.b.
0
3 € 18 GI

19 º 56
GAITON VIANA, MIKEL BRUESA- 72506410
2:05:40 d.b.
0
3 € 18 GI

20 º 11
HERNANDEZ ORUESAGASTI, MIKEL ITURRIAGA 44344689
2:05:40 d.b.
0
3 € 18 GI

21 º 188
AGUIRREBEITIA LEKUE, YON ELORRIAGA 44342262
2:05:40 d.b.
0
3 € 0 VI

22 º 1
URRESTILLA ALDALUR, XABIER V. SAN ANTON 72503936
2:05:40 d.b.
0
3 € 18 GI

23 º 32
IRASTORZA PASTORIZA, ARKAITZ AZPIRU 72523242
2:05:40 d.b.
0
3 € 18 GI

24 º 182
CORDON GONZALEZ, NESTOR BALTAR 72580315
2:05:40 d.b.
0
3 € 0 VI

25 º 44
OCAMPOS MARTINEZ, AITOR BELCA 44334094
2:05:40 d.b.
0
3 € 18 GI

26 º 82
LOPEZ MARTIN, ALBERTO J.M.A. 44333851
2:05:40 d.b.
0
3 € 18 GI

27 º 187
ZUAZUBISKAR GALLASTEGI, ILLART ELORRIAGA 44341937
2:05:40 d.b.
0
3 € 0 VI

28 º 70
MEDERO ALBA, JON DIPROCA 44565253
2:05:40 d.b.
0
3 € 18 GI

29 º 181
BARRAGAN LOPEZ, IGOR BALTAR 44340402
2:05:40 d.b.
0
3 € 0 VI

30 º 6
SANCHEZ GUERRERO, CARLOS ANDOAINGO T. 72488300
2:05:40 d.b.
0
3 € 18 GI

31 º 86
GARMENDIA OTAÑO, JULEN KAIKU 72526838
2:05:40 d.b.
0
3 € 18 GI

32 º 21
AGIRRE EZEIZA, ARITZ CAJA RURAL 72497618
2:05:40 d.b.
0
3 € 18 GI

33 º 73
BILBAO ETXEBERRIA, EÑAUT LAN MOBEL 4433862
2:05:40 d.b.
0
3 € 18 GI

34 º 36
ARETXALDE BRONCHALO, JON AZPIRU 72523549
2:05:40 d.b.
0
3 € 18 GI

35 º 49
BERGERANDI LOIDI, JON OZTARRETA 44333908
2:05:40 d.b.
0
3 € 18 GI

36 º 186
AREIZAGA GOMEZ, YON ANDER ELORRIAGA 75927767
2:05:40 d.b.
0
3 € 0 VI

37 º 17
ORIA IBARGUREN, JON CAJA RURAL 72513832
2:05:40 d.b.
0
3 € 18 GI

38 º 58
IZA CARRIZO, IMANOL BRUESA- 44562148
2:05:40 d.b.
0
3 € 18 GI

39 º 96
GALLASTEGUI AIZPURUA, MARIA DEBABARRENA 15395837
2:05:40 d.b.
0
3 € 18 GI

40 º 35
BARRON ADURIZ, RUBEN AZPIRU 72495811
2:05:40 d.b.
0
3 € 18 GI

41 º 7
SEPTIEN ARIN, ASIER ANDOAINGO T. 44166570
2:05:40 d.b.
0
3 € 18 GI

42 º 67
RIVERO ARBURUA, ERIK DIPROCA 44561385
2:05:40 d.b.
0
3 € 18 GI

43 º 76
MENDIA UGARTE, BEÑAT LAN MOBEL 72523411
2:05:40 d.b.
0
3 € 18 GI

44 º 184
RUIZ GUTIERREZ, SERGIO BALTAR 44344260
2:05:40 d.b.
0
3 € 0 VI

45 º 16
BOUZO JARDON, DANIEL CAJA RURAL 72495903
2:05:40 d.b.
0
3 € 18 GI

46 º 9
UBILLOS CIPITRIA, JOSEBA ANDOAINGO T. 72499095
2:05:40 d.b.
0
3 € 18 GI

47 º 45
RODRIGO URANGA, PATXI BELCA 72476068
2:05:40 d.b.
0
3 € 18 GI

48 º 192
LEANIZBARRUTIA, JOKIN BALTAR 72826201
2:05:40 d.b.
0
3 € 0 VI

49 º 75
AGIRRE ARANGUREN, GORKA LAN MOBEL 72504041
2:06:17 3:48
0
3 € 18 GI

50 º 3
URTIA IBARGUREN, JOSU V. SAN ANTON 44331304
2:06:17 d.b.
0
3 € 18 GI

51 º 79
URRUTIA ALDAI, AITOR J.M.A. 44330827
2:08:04 5:35
0
3 € 18 GI

52 º 25
ARKAUZ AIERBE, JULEN ULMA 72313046
2:08:40 6:11
0
3 € 18 GI

53 º 53
TOLOSA PONTESTA, UNAI BRUESA- 72494004
2:08:40 d.b.
0
3 € 18 GI

54 º 22
BIAIN MENDIZABAL, MIKEL CAJA RURAL 72514988
2:08:40 d.b.
0
3 € 18 GI

55 º 27
MEDINABEITIA TERRONES, IÑAKI ULMA 44171696
2:11:04 8:35
0
3 € 18 GI

56 º 37
ITURBIDE MONZON, XABIER AZPIRU 72507990
2:11:04 d.b.
0
3 € 18 GI

57 º 33
BASURTO ARRUTI, PELLO AZPIRU 72522771
2:11:04 d.b.
0
3 € 0

58 º 29
OLALDE ARREGI, OIER ULMA 44171452
2:11:04 d.b.
0
3 € 18 GI

59 º 65
LARRAÑAGA ARANGUREN, OIER HIERCOR 44342303
2:11:59 9:30
0
3 € 18 GI

60 º 46
GIL MIGUELIZ, IKER BELCA 72489632
2:12:56 10:27
0
3 € 18 GI

Taldekako Sailkapena

Postua
Taldea
Denbor
Aldea Puntuak

1 . CAJA RURAL 6:13:49
21

2 . DIPROCA 6:13:54
0:00:05
44

3 . BRUESA-POLICLINICA 6:15:13
0:01:24
27

4 . BELCA 6:17:00
0:03:11
47

5 . ANDOAINGO T. E. 6:17:00
d.b.
50

6 . KAIKU 6:17:00
d.b.
51

7 . ELORRIAGA KIROLAK 6:17:00
d.b.
84

8 . BALTAR 6:17:00
d.b.
97

9 . AZPIRU 6:17:00
d.b.
97

10 . LAN MOBEL 6:17:37
0:03:48
125

11 . ULMA 6:25:24
0:11:35
113

Gorabeherak :

Epaimahai teknikoko lehendakaria Helmugako epailea Epaile kronometratzailea