XXVI. PREMIO VILLA ELGOIBAR

Herria :
ELGOIBAR Izena emandakoak :
75 Km :
86

Kluba :
ELGOIBARKO LGUN Eguna :
2006/5/28

Maila :
Juveniles Batez bestekoa : 37,082 Km/h

RAFA SUDUPE

AITOR ZUBIZARRETA

ION ETXANIZ

JOSE SUDUPE

Epaile hauek honako hau adierazten dute:

Epaimahai 10:00etan elkartu da. Izena emandako 75 txirrindularietatit ............. (e)k parte hartu dute, sailkatuz

57 , eta Gipuzkoako Txirrindularitza Elkargoak onartutako araudian aurreikusitako 86 Kilometroko ibilbidea egin ondoren,

ondorengo txirrindulariak sailkatu dira, 37,082 kilometro orduko batez bestekoa eginda
Postua Dortsala
Txirrindularia
Publizitatea
Lizentzia Denbora
Aldea Puntuak
Sariak

1 º 20
IARTZA ZUBIRIA, JOKIN ANDOAINGO 72503934
2:19:09 0:00
25
50 € 18 Gip

2 º 112
OLEA LARRAURI, HASIER P.D. 72497220
2:19:18 0:09
20
40 € 18 Gip

3 º 36
BRAVO OIARBIDE, GARIKOITZ CAJA RURAL 44333992
2:19:18 d.b.
16
30 € 17 Gip

4 º 28
USABIAGA BALERDI, PEDRO CAJA RURAL 72495321
2:19:20 0:11
14
25 € 18 Gip

5 º 44
MENDIZABAL ALUSTIZA, MATIAS BELCA 72512546
2:19:38 0:29
12
20 € 18 Gip

6 º 40
PENABAD RUIZ, ASIER SUMOFIC 44343072
2:20:09 1:00
10
15 € 18 Gip

7 º 101
EIZAGIRRE ILLARRAMENDI, URKO GRAFICAS 44164612
2:20:09 d.b.
9
15 € 18 Gip

8 º 1
URSUA OÑEDERRA, GORKA LIMPIEZAS 44156219
2:20:09 d.b.
8
15 € 18 Gip

9 º 74
IPARRAGIRRE AZPIAZU, UNAI LAN MOBEL 44333019
2:20:35 1:26
7
10 € 18 Gip

10 º 52
OCAMPOS MARTINEZ, AITOR BELCA 44334094
2:20:35 d.b.
6
10 € 17 Gip

11 º 105
AMENABAR ERKIZIA, UNAI KAIKU 72515366
2:20:40 1:31
5
3 € 17 Gip

12 º 42
CABALLERO PINO, IBAN SUMOFIC 72585164
2:21:25 2:16
4
3 € 17 Gip

13 º 65
ASTARBE ESKUDERO, GORKA BRUESA- 44560310
2:21:34 2:25
3
3 € 18 Gip

14 º 77
JUARISTI ETXEBERRIA, JON LAN MOBEL 44333391
2:22:31 3:22
2
3 € 18 Gip

15 º 66
IZA CARRIZO, IMANOL BRUESA- 44562148
2:22:31 d.b.
1
3 € 17 Gip

16 º 94
IBORRA HERIZ, IKEIA J.M.A. 44344992
2:23:09 4:00
0
3 € 17 Gip

17 º 63
ELOSEGI GONZALEZ, JULEN BRUESA- 44154821
2:23:10 4:01
0
3 € 18 Gip

18 º 81
BILBAO ETXEBERRIA, EÑAUT LAN MOBEL 44333862
2:24:49 5:40
0
3 € 17 Gip

19 º 39
MUGURUZA LAZPIUR, JOSEBA SUMOFIC 72581874
2:24:49 d.b.
0
3 € 18 Gip

20 º 73
GARATE BADIOLA, MIKEL LAN MOBEL 44332098
2:24:49 d.b.
0
3 € 18 Gip

21 º 24
ERRAZKIN ATXAGA, XABI ANDOAINGO 72512559
2:24:49 d.b.
0
3 € 18 Gip

22 º 96
LOPEZ MARTIN, ALBERTO J.M.A. 44333851
2:24:49 d.b.
0
3 € 17 Gip

23 º 23
LEKUONA ZEBERIO, IÑAKI ANDOAINGO 72515433
2:24:49 d.b.
0
3 € 17 Gip

24 º 5
ETXEZARRETA OROZKO, JULEN HIERROS 44345613
2:24:49 d.b.
0
3 € 18 Gip

25 º 38
ARANDIA SANCHEZ, ANDER CAJA RURAL 72459064
2:24:49 d.b.
0
3 € 17 Gip

26 º 76
SUDUPE MENDIZABAL, JOKIN LAN MOBEL 72508779
2:24:49 d.b.
0
3 € 18 Gip

27 º 88
ANDUAGA IZURRATEGI, ANTXON J.M.A. 72747763
2:24:49 d.b.
0
3 € 18 Gip

28 º 92
DIEGO JAUREGI-ARRABUR, MARKEL J.M.A. 72828888
2:24:49 d.b.
0
3 € 17 Gip

29 º 85
ARRIZABALAGA OIARZABAL, ANDONI CICLOS 72514769
2:24:49 d.b.
0
3 € 18 Gip

30 º 33
IZAGIRRE INSAUSTI, ION CAJA RURAL 72494769
2:24:49 d.b.
0
3 € 17 Gip

31 º 91
URRUTIA ALDAI, AITOR J.M.A. 44330827
2:24:55 5:46
0
3 € 17 Gip

32 º 53
RODRIGO ATILANO, PATXI BELCA 72476068
2:25:27 6:18
0
3 € 17 Gip

33 º 19
GOMEZ MARTINEZ, XABIER ANDOAINGO 72492724
2:25:28 6:19
0
3 € 18 Gip

34 º 37
BIAIN MENDIZABAL, MIKEL CAJA RURAL 72514988
2:25:28 d.b.
0
3 € 17 Gip

35 º 60
BLAZQUEZ BERASARTE, BEÑAT BRUESA- 72485066
2:26:00 6:51
0
3 € 17 Gip

36 º 108
DEL BARRIO SANZ, JOSEBA KAIKU 44165907
2:26:23 7:14
0
3 € 17 Gip

37 º 2
PEREZ TRAGUANY, ARITZ LIMPIEZAS 72501100
2:27:13 8:04
0
3 € 18 Gip

38 º 78
ZUBIZARRETA ZUBIAURRE, IÑAKI LAN MOBEL 72472130
2:27:13 d.b.
0
3 € 17 Gip

39 º 100
HERNANDEZ ORUESAGASTI, MIKEL DEBABARRENA 44344689
2:27:13 d.b.
0
3 € 17 Gip

40 º 110
TRANTXE OTXANDORENA, AXEL KAIKU 72522765
2:27:13 d.b.
0
3 € 17 Gip

41 º 55
JUARISTI ZABALA, TXOMIN BRUESA- 72516981
2:28:46 9:37
0
3 € 17 Gip

42 º 34
ORIA IBARGUREN, JON CAJA RURAL 72513832
2:29:09 10:00
0
3 € 17 Gip

43 º 80
CABALLERO DOMINGUEZ, ANDER LAN MOBEL 44340078
2:29:17 10:08
0
3 € 18 Gip

44 º 90
GALLASTEGI ETXEBARRIA, JOSE J.M.A. 72753678
2:29:20 10:11
0
3 € 17 Gip

45 º 61
LLANOS MARQUINEZ, IMANOL BRUESA- 44563682
2:29:45 10:36
0
3 € 18 Gip

46 º 54
IBARGUREN TELLETXEA, ANTTON BRUESA- 72496547
2:29:59 10:50
0
3 € 17 Gip

47 º 11
INTZIARTE MUÑOZ, OIER AZPIRU 72506330
2:29:59 d.b.
0
3 € 18 Gip

48 º 17
BASURTO ARRUTI, PELLO AZPIRU 72522771
2:29:59 d.b.
0
3 € 17 Gip

49 º 31
PEREZ BOLAÑOS, UNAI CAJA RURAL 44166622
2:30:05 10:56
0
3 € 17 Gip

50 º 21
SANCHEZ GUERRERO, CARLOS ANDOAINGO 72488300
2:30:05 d.b.
0
3 € 17 Gip

51 º 102
OLAIZOLA ALLEDO, MARCOS GRAFICAS 44332277
2:31:26 12:17
0
3 € 18 Gip

52 º 103
SANCHEZ SALINAS, GARIKOITZ GRAFICAS 72499619
2:31:26 d.b.
0
3 € 18 Gip

53 º 57
TOLOSA PONTESTA, UNAI BRUESA- 72494004
2:31:26 d.b.
0
3 € 17 Gip

54 º 83
IZETA COLINO, ARKAITZ LAN MOBEL 44331212
2:31:26 d.b.
0
3 € 17 Gip

55 º 22
ITURRIA SEGUROLA, JON ANDOAINGO 72468619
2:31:26 d.b.
0
3 € 18 Gip

56 º 59
IZETA ANDIA, ION BRUESA- 72508321
2:31:36 12:27
0
3 € 17 Gip

57 º 58
SORS DEOBARRO, XABIER BRUESA- 72471170
2:31:36 d.b.
0
3 € 18 Gip

Taldekako Sailkapena

Postua
Taldea
Denbor
Aldea Puntuak

1 . CAJA RURAL 7:03:27
32

2 . BELCA 7:05:40
0:02:13
47

3 . SUMOFIC 7:06:23
0:02:56
37

4 . BRUESA-POLICLINICA 7:07:15
0:03:48
45

5 . LAN MOBEL 7:07:55
0:04:28
41

6 . ANDOAINGO T.E. 7:08:47
0:05:20
45

7 . J.M.A. 7:12:47
0:09:20
65

8 . KAIKU 7:14:16
0:10:49
87

9 . GRAFICAS OTZARRETA 7:23:01
0:19:34
110

Gorabeherak :

Epaimahai teknikoko lehendakaria Helmugako epailea Epaile kronometratzailea