XLII PRUEBA SAN MIGUEL

Herria :
OÑATI Izena emandakoak :
72 Km :
76

Kluba :
ALOÑA MENDI T.E. Eguna :
2006/9/9

Maila :
Juveniles Batez bestekoa : 39,936 Km/h

IÑIGO SUDUPE

RAFA SUDUPE

JOSE ANTONIO ARAMBARRI

LOREN AMUNTXASTEGI

Epaile hauek honako hau adierazten dute:

Epaimahai 10:30etan elkartu da. Izena emandako 72 txirrindularietatit ............. (e)k parte hartu dute, sailkatuz

49 , eta Gipuzkoako Txirrindularitza Elkargoak onartutako araudian aurreikusitako 76 Kilometroko ibilbidea egin ondoren,

ondorengo txirrindulariak sailkatu dira, 39,936 kilometro orduko batez bestekoa eginda
Postua Dortsala
Txirrindularia
Publizitatea
Lizentzia Denbora
Aldea Puntuak
Sariak

1 º 74
IPARRAGIRRE AZPIAZU, UNAI LAN MOBEL 44333019 1:54:11 0:00
25
50 € 18 Gip

2 º 1
URSUA OÑEDERRA, GORKA LIMPIEZAS 44156219 1:54:11 d.b.
20
40 € 18 Gip

3 º 101
EIZAGIRRE ILLARRAMENDI, URKO GRAFICAS 44164612 1:54:20 0:09
16
30 € 18 Gip

4 º 40
PENABAD RUIZ, ASIER SUMOFIC 44343072 1:54:20 d.b.
14
25 € 18 Gip

5 º 108
DEL BARRIO SANZ, JOSEBA KAIKU 44165907 1:54:57 0:46
12
20 € 17 Gip

6 º 56
BAGÜES KALPARSORO, ARITZ BRUESA- 72511690 1:55:01 0:50
10
15 € 17 Gip

7 º 112
OLEA LARRAURI, HASIER P.D. 72497220 1:55:01 d.b.
9
15 € 18 Gip

8 º 66
IZA CARRIZO, IMANOL BRUESA- 44562148 1:55:01 d.b.
8
15 € 17 Gip

9 º 161
URTIZBEREA MAZA, JON ECOTERMI 44566922 1:55:12 1:01
7
10 € 16 Gip

10 º 100
HERNANDEZ ORUESAGASTI, MIKEL DEBABARRENA 44344689 1:55:55 1:44
6
10 € 17 Gip

11 º 77
JUARISTI ETXEBERRIA, JON LAN MOBEL 44333391 1:55:55 d.b.
5
3 € 18 Gip

12 º 19
GOMEZ MARTINEZ, XABIER ANDOAINGO 72492724 1:55:55 d.b.
4
3 € 18 Gip

13 º 34
ORIA IBARGUREN, JON CAJA RURAL 72513832 1:55:55 d.b.
3
3 € 17 Gip

14 º 52
OCAMPOS MARTINEZ, AITOR BELCA 44334094 1:55:55 d.b.
2
3 € 17 Gip

15 º 51
GOROSTIDI DIAZ, ION BELCA 44332713 1:56:03 1:52
1
3 € 17 Gip

16 º 35
MUJIKA URTEAGA, ANDER CAJA RURAL 72505385 1:56:03 d.b.
0
3 € 17 Gip

17 º 60
BLAZQUEZ BERASARTE, BEÑAT BRUESA- 72485066 1:56:03 d.b.
0
3 € 17 Gip

18 º 187
AGIRRE ARANGUREN, GORKA G. CORRUGADOS 72504041 1:56:03 d.b.
0
3 € 16 Gip

19 º 96
LOPEZ MARTIN, ALBERTO J.M.A. 44333851 1:56:03 d.b.
0
3 € 17 Gip

20 º 85
ARRIZABALAGA OIARZABAL, ANDONI CICLOS 72514769 1:56:03 d.b.
0
3 € 18 Gip

21 º 82
ELORDI ETXANIZ, IRAITZ LAN MOBEL 72470311 1:56:03 d.b.
0
3 € 17 Gip

22 º 2
PEREZ TRAGUANY, ARITZ LIMPIEZAS 72501100 1:56:22 2:11
0
3 € 18 Gip

23 º 238
LARRAÑAGA ARANGUREN, OIER GARMENDIA 44342303 1:56:45 2:34
0
3 € 16 Gip

24 º 69
MITXELENA TOLOSA, JULEN DIPROCA- 44564900 1:57:17 3:06
0
3 € 17 Gip

25 º 61
LLANOS MARQUINEZ, IMANOL BRUESA- 44563682 1:57:53 3:42
0
3 € 18 Gip

26 º 81
BILBAO ETXEBERRIA, EÑAUT LAN MOBEL 44333862 1:59:27 5:16
0
3 € 17 Gip

27 º 55
JUARISTI ZABALA, TXOMIN BRUESA- 72516981 1:59:27 d.b.
0
3 € 17 Gip

28 º 38
ARANDIA SANCHEZ, ANDER CAJA RURAL 72459064 1:59:27 d.b.
0
3 € 17 Gip

29 º 5
ETXEZARRETA OROZKO, JULEN HIERROS 44345613 1:59:27 d.b.
0
3 € 18 Gip

30 º 23
LEKUONA ZEBERIO, IÑAKI ANDOAINGO 72515433 1:59:27 d.b.
0
3 € 17 Gip

31 º 42
CABALLERO PINO, IBAN SUMOFIC 72585164 1:59:27 d.b.
0
3 € 17 Gip

32 º 80
CABALLERO DOMINGUEZ, ANDER LAN MOBEL 44340078 1:59:27 d.b.
0
3 € 18 Gip

33 º 47
ARANBURU BEÑARAN, UNAI BELCA 72503959 1:59:27 d.b.
0
3 € 18 Gip

34 º 3
ITURRALDE GOMEZ, ASIER LIMPIEZAS 44155599 1:59:27 d.b.
0
3 € 18 Gip

35 º 104
GARMENDIA OTAÑO, JULEN KAIKU 72526838 1:59:27 d.b.
0
3 € 17 Gip

36 º 94
IBORRA HERIZ, IKEIA J.M.A. 44344992 1:59:27 d.b.
0
3 € 17 Gip

37 º 65
ASTARBE ESKUDERO, GORKA BRUESA- 44560310 1:59:27 d.b.
0
3 € 18 Gip

38 º 158
BOUZO JARDON, DANIEL GARMENDIA 72495903 1:59:45 5:34
0
3 € 16 Gip

39 º 76
SUDUPE MENDIZABAL, JOKIN LAN MOBEL 72508779 1:59:45 d.b.
0
3 € 18 Gip

40 º 11
INTZIARTE MUÑOZ, OIER AZPIRU 72506330 2:02:41 8:30
0
3 € 18 Gip

41 º 68
LIZARAZU SOLANO, IKER BRUESA- 44564178 2:02:41 d.b.
0
3 € 18 Gip

42 º 116
MEDERO ALBA, JON DIPROCA- 44565253 2:02:41 d.b.
0
3 € 0 Gip

43 º 58
SORS DEOBARRO, XABIER BRUESA- 72471170 2:02:47 8:36
0
3 € 18 Gip

44 º 57
TOLOSA PONTESTA, UNAI BRUESA- 72494004 2:02:47 d.b.
0
3 € 17 Gip

45 º 91
URRUTIA ALDAI, AITOR J.M.A. 44330827 2:02:47 d.b.
0
3 € 17 Gip

46 º 31
PEREZ BOLAÑOS, UNAI CAJA RURAL 44166622 2:02:47 d.b.
0
3 € 17 Gip

47 º 54
IBARGUREN TELLETXEA, ANTTON BRUESA- 72496547 2:02:47 d.b.
0
3 € 17 Gip

48 º 73
GARATE BADIOLA, MIKEL LAN MOBEL 44332098 2:03:18 9:07
0
3 € 18 Gip

49 º 39
MUGURUZA LAZPIUR, JOSEBA SUMOFIC 72581874 2:03:18 d.b.
0
3 € 18 Gip

Taldekako Sailkapena

Postua
Taldea
Denbor
Aldea Puntuak

1 . BRUESA-POLICLINICA 5:46:05
31

2 . LAN MOBEL 5:46:09
0:00:04
33

3 . LIMPIEZAS ELURRA 5:50:00
0:03:55
58

4 . CAJA RURAL 5:51:25
0:05:20
57

5 . BELCA 5:51:25
d.b.
62

6 . SUMOFIC 5:57:05
0:11:00
84

7 . J.M.A. 5:58:17
0:12:12
100

Gorabeherak :

VENCEDOR DE LA MONTAÑA: 74 - UNAI IPARRAGIRRE AZPIAZU (LAN MOBEL)

Epaimahai teknikoko lehendakaria Helmugako epailea Epaile kronometratzailea