SAN JOAN TXIRRINDULARI PROBA

Herria :
SEGURA Izena emandakoak :
85 Km :
0

Kluba :
SEGURA K.E. Eguna :
2006/6/18

Maila :
Juveniles Batez bestekoa : 0,000
Km/h

Juan Mª Gereñu, Presidente del Jurado con licencia Nº 11

BITTOR MARTINEZ

TXOMIN BARTOLOME

Egoitz Otegi, Juez Adjunto con licencia Nº 10

VICTOR MARTINEZ

Epaile hauek honako hau adierazten dute:

Epaimahai 09:30etan elkartu da. Izena emandako 85 txirrindularietatit ............. (e)k parte hartu dute, sailkatuz

49 , eta Gipuzkoako Txirrindularitza Elkargoak onartutako araudian aurreikusitako 0 Kilometroko ibilbidea egin ondoren,

ondorengo txirrindulariak sailkatu dira, 0,000 kilometro orduko batez bestekoa eginda
Postua Dortsala
Txirrindularia
Publizitatea
Lizentzia Denbora
Aldea Puntuak
Sariak

1 º 36
BRAVO OIARBIDE, GARIKOITZ CAJA RURAL 44333992
2:11:33 0:00
25
50 € 17 Gip

2 º 40
PENABAD RUIZ, ASIER SUMOFIC 44343072
2:11:39 0:06
20
40 € 18 Gip

3 º 69
MITXELENA TOLOSA, JULEN DIPROCA- 44564900
2:12:05 0:32
16
30 € 17 Gip

4 º 101
EIZAGIRRE ILLARRAMENDI, URKO GRAFICAS 44164612
2:12:09 0:36
14
25 € 18 Gip

5 º 76
SUDUPE MENDIZABAL, JOKIN LAN MOBEL 72508779
2:12:52 1:19
12
20 € 18 Gip

6 º 129
ITURRIAGAETXABARRIA, ENERITZ FASA- 2:12:52 d.b.
10
15 € 0 BI

7 º 33
IZAGIRRE INSAUSTI, ION CAJA RURAL 72494769
2:13:12 1:39
9
15 € 17 Gip

8 º 108
DEL BARRIO SANZ, JOSEBA KAIKU 44165907
2:13:12 d.b.
8
15 € 17 Gip

9 º 88
ANDUAGA IZURRATEGI, ANTXON J.M.A. 72747763
2:13:19 1:46
7
10 € 18 Gip

10 º 20
IARTZA ZUBIRIA, JOKIN ANDOAINGO 72503934
2:13:39 2:06
6
10 € 18 Gip

11 º 106
IRADI MITXELENA, ANDER KAIKU 72501372
2:13:39 d.b.
5
3 € 18 Gip

12 º 77
JUARISTI ETXEBERRIA, JON LAN MOBEL 44333391
2:13:39 d.b.
4
3 € 18 Gip

13 º 51
GOROSTIDI DIAZ, ION BELCA 44332713
2:13:47 2:14
3
3 € 17 Gip

14 º 60
BLAZQUEZ BERASARTE, BEÑAT BRUESA- 72485066
2:14:18 2:45
2
3 € 17 Gip

15 º 19
GOMEZ MARTINEZ, XABIER ANDOAINGO 72492724
2:14:23 2:50
1
3 € 18 Gip

16 º 74
IPARRAGIRRE AZPIAZU, UNAI LAN MOBEL 44333019
2:14:44 3:11
0
3 € 18 Gip

17 º 63
ELOSEGI GONZALEZ, JULEN BRUESA- 44154821
2:15:05 3:32
0
3 € 18 Gip

18 º 52
OCAMPOS MARTINEZ, AITOR BELCA 44334094
2:15:10 3:37
0
3 € 17 Gip

19 º 81
BILBAO ETXEBERRIA, EÑAUT LAN MOBEL 44333862
2:15:16 3:43
0
3 € 17 Gip

20 º 56
BAGÜES KALPARSORO, ARITZ BRUESA- 72511690
2:15:26 3:53
0
3 € 17 Gip

21 º 42
CABALLERO PINO, IBAN SUMOFIC 72585164
2:15:33 4:00
0
3 € 17 Gip

22 º 23
LEKUONA ZEBERIO, IÑAKI ANDOAINGO 72515433
2:15:39 4:06
0
3 € 17 Gip

23 º 95
OTXOA FERNANDEZ, AITOR J.M.A. 72742387
2:15:42 4:09
0
3 € 17 Gip

24 º 104
GARMENDIA OTAÑO, JULEN KAIKU 72526838
2:15:42 d.b.
0
3 € 17 Gip

25 º 96
LOPEZ MARTIN, ALBERTO J.M.A. 44333851
2:15:42 d.b.
0
3 € 17 Gip

26 º 73
GARATE BADIOLA, MIKEL LAN MOBEL 44332098
2:15:42 d.b.
0
3 € 18 Gip

27 º 39
MUGURUZA LAZPIUR, JOSEBA SUMOFIC 72581874
2:16:00 4:27
0
3 € 18 Gip

28 º 65
ASTARBE ESKUDERO, GORKA BRUESA- 44560310
2:16:14 4:41
0
3 € 18 Gip

29 º 47
ARANBURU BEÑARAN, UNAI BELCA 72503959
2:16:16 4:43
0
3 € 18 Gip

30 º 28
USABIAGA BALERDI, PEDRO CAJA RURAL 72495321
2:16:29 4:56
0
3 € 18 Gip

31 º 5
ETXEZARRETA OROZKO, JULEN HIERROS 44345613
2:16:33 5:00
0
3 € 18 Gip

32 º 25
URAIN EPELDE, BEÑAT COLCHON LAXY 44340993
2:16:41 5:08
0
3 € 18 Gip

33 º 30
GONZALEZ ETXEZARRETA, JULEN CAJA RURAL 44333107
2:16:41 d.b.
0
3 € 18 Gip

34 º 112
OLEA LARRAURI, HASIER P.D. 72497220
2:16:41 d.b.
0
3 € 18 Gip

35 º 26
LAZKANO IRIONDO, ION COLCHON LAXY 44341284
2:16:41 d.b.
0
3 € 18 Gip

36 º 44
MENDIZABAL ALUSTIZA, MATIAS BELCA 72512546
2:16:41 d.b.
0
3 € 18 Gip

37 º 110
TRANTXE OTXANDORENA, AXEL KAIKU 72522765
2:16:41 d.b.
0
3 € 17 Gip

38 º 50
PAGOLA ALVAREZ, ARITZ BELCA 72487648
2:16:48 5:15
0
3 € 17 Gip

39 º 37
BIAIN MENDIZABAL, MIKEL CAJA RURAL 72514988
2:16:58 5:25
0
3 € 17 Gip

40 º 29
GANDARIAS CARRERA, IKER CAJA RURAL 72467950
2:17:07 5:34
0
3 € 18 Gip

41 º 80
CABALLERO DOMINGUEZ, ANDER LAN MOBEL 44340078
2:17:12 5:39
0
3 € 18 Gip

42 º 55
JUARISTI ZABALA, TXOMIN BRUESA- 72516981
2:17:12 d.b.
0
3 € 17 Gip

43 º 58
SORS DEOBARRO, XABIER BRUESA- 72471170
2:17:30 5:57
0
3 € 18 Gip

44 º 24
ERRAZKIN ATXAGA, XABI ANDOAINGO 72512559
2:17:30 d.b.
0
3 € 18 Gip

45 º 53
RODRIGO ATILANO, PATXI BELCA 72476068
2:17:39 6:06
0
3 € 17 Gip

46 º 91
URRUTIA ALDAI, AITOR J.M.A. 44330827
2:17:39 d.b.
0
3 € 17 Gip

47 º 107
BENITO MARTINEZ, DAVID KAIKU 72506409
2:17:39 d.b.
0
3 € 18 Gip

48 º 21
SANCHEZ GUERRERO, CARLOS ANDOAINGO 72488300
2:17:49 6:16
0
3 € 17 Gip

49 º 22
ITURRIA SEGUROLA, JON ANDOAINGO 72468619
2:17:55 6:22
0
3 € 18 Gip

Taldekako Sailkapena

Postua
Taldea
Denbor
Aldea Puntuak

1 . CAJA RURAL 6:41:14
38

2 . LAN MOBEL 6:41:15
0:00:01
33

3 . KAIKU 6:42:33
0:01:19
43

4 . SUMOFIC 6:43:12
0:01:58
50

5 . ANDOAINGO T.E. 6:43:41
0:02:27
47

6 . J.M.A. 6:44:43
0:03:29
57

7 . BRUESA-POLICLINICA 6:44:49
0:03:35
51

8 . BELCA 6:45:13
0:03:59
60

Gorabeherak :

Epaimahai teknikoko lehendakaria Helmugako epailea Epaile kronometratzailea