LIX-PREMIO SORALUCE

Herria :
SORALUCE Izena emandakoak :
64 Km :
70

Kluba :
S.D. PLACENCIA Eguna :
2006/8/11

Maila :
Juveniles Batez bestekoa : 38,159 Km/h

JUAN MARIA LOPEZ , Epamahai teknikoko lehendakaria, lizentzia

EMETERIO MAZAGA AZPITARTE , Helmugako epailea, lizentzia 6758349

JOKIN BILBAO MAZAGA , Epaile kronometratzailea, lizentzia

LOREN AMUTXASTEGI , Epailearen laguntzailea, lizentzia

ION RODRIGUEZ , Epailearen laguntzailea, lizentzia 567432

Epaile hauek honako hau adierazten dute:

Epaimahai 10:30etan elkartu da. Izena emandako 64 txirrindularietatit ............. (e)k parte hartu dute, sailkatuz

51 , eta Gipuzkoako Txirrindularitza Elkargoak onartutako araudian aurreikusitako 70 Kilometroko ibilbidea egin ondoren,

ondorengo txirrindulariak sailkatu dira, 38,159 kilometro orduko batez bestekoa eginda
Postua Dortsala
Txirrindularia
Publizitatea
Lizentzia Denbora
Aldea Puntuak
Sariak

1 º 69
MITXELENA TOLOSA, JULEN DIPROCA- 44564900
1:50:04 0:00
25
50 € 17 Gip

2 º 40
PENABAD RUIZ, ASIER SUMOFIC 44343072
1:50:37 0:33
20
40 € 18 Gip

3 º 1
URSUA OÑEDERRA, GORKA LIMPIEZAS 44156219
1:50:37 d.b.
16
30 € 0

4 º 25
URAIN EPELDE, BEÑAT LAXY 44340993
1:50:50 0:46
14
25 € 18 Gip

5 º 26
LAZKANO IRIONDO, ION LAXY 44341284
1:50:50 d.b.
12
20 € 18 Gip

6 º 76
SUDUPE MENDIZABAL, JOKIN LAN MOBEL 72508779
1:50:58 0:54
10
15 € 18 Gip

7 º 101
EIZAGIRRE ILLARRAMENDI, URKO GRAFICAS 44164612
1:51:15 1:11
9
15 € 18 Gip

8 º 73
GARATE BADIOLA, MIKEL LAN MOBEL 44332098
1:51:17 1:13
8
15 € 18 Gip

9 º 65
ASTARBE ESKUDERO, GORKA BRUESA- 44560310
1:51:17 d.b.
7
10 € 18 Gip

10 º 66
IZA CARRIZO, IMANOL BRUESA- 44562148
1:51:26 1:22
6
10 € 17 Gip

11 º 63
ELOSEGI GONZALEZ, JULEN BRUESA- 44154821
1:51:27 1:23
5
3 € 18 Gip

12 º 55
JUARISTI ZABALA, TXOMIN BRUESA- 72516981
1:51:29 1:25
4
3 € 17 Gip

13 º 38
ARANDIA SANCHEZ, ANDER CAJA RURAL 72459064
1:52:11 2:07
3
3 € 17 Gip

14 º 331
URTIBEREA MAZA-2, ION ECOTERMI 44566922
1:52:28 2:24
2
3 € 18 GI

15 º 74
IPARRAGIRRE AZPIAZU, UNAI LAN MOBEL 44333019
1:52:30 2:26
1
3 € 18 Gip

16 º 100
HERNANDEZ ORUESAGASTI, MIKEL DEBABARRENA 44344689
1:52:38 2:34
0
3 € 17 Gip

17 º 19
GOMEZ MARTINEZ, XABIER ANDOAINGO 72492724
1:52:38 d.b.
0
3 € 18 Gip

18 º 85
ARRIZABALAGA OIARZABAL, ANDONI CICLOS 72514769
1:52:38 d.b.
0
3 € 18 Gip

19 º 34
ORIA IBARGUREN, JON CAJA RURAL 72513832
1:52:58 2:54
0
3 € 17 Gip

20 º 23
LEKUONA ZEBERIO, IÑAKI ANDOAINGO 72515433
1:52:58 d.b.
0
3 € 17 Gip

21 º 67
PONTESTA URRUZMENDI, ENEKO BRUESA- 72511530
1:53:15 3:11
0
3 € 18 Gip

22 º 20
IARTZA ZUBIRIA, JOKIN ANDOAINGO 72503934
1:53:40 3:36
0
3 € 18 Gip

23 º 335
RUBIO GOITIA, IGOR TEJAS 72489328
1:53:40 d.b.
0
3 € 18 GI

24 º 44
MENDIZABAL ALUSTIZA, MATIAS BELCA 72512546
1:54:00 3:56
0
3 € 18 Gip

25 º 3
ITURRALDE GOMEZ, ASIER LIMPIEZAS 44155599
1:54:14 4:10
0
3 € 18 GI

26 º 51
GOROSTIDI DIAZ, ION BELCA 44332713
1:54:20 4:16
0
3 € 17 Gip

27 º 17
BASURTO ARRUTI, PELLO AZPIRU 72522771
1:54:20 d.b.
0
3 € 17 Gip

28 º 332
ZUBILLAGA ARTANO-2, ANDER BELCA 44334746
1:54:20 d.b.
0
3 € 18 GI

29 º 42
CABALLERO PINO, IBAN SUMOFIC 72585164
1:54:25 4:21
0
3 € 17 Gip

30 º 81
BILBAO ETXEBERRIA, EÑAUT LAN MOBEL 44333862
1:54:40 4:36
0
3 € 17 Gip

31 º 91
URRUTIA ALDAI, AITOR J.M.A. 44330827
1:54:40 d.b.
0
3 € 17 Gip

32 º 95
OTXOA FERNANDEZ, AITOR J.M.A. 72742387
1:54:40 d.b.
0
3 € 17 Gip

33 º 61
LLANOS MARQUINEZ, IMANOL BRUESA- 44563682
1:54:58 4:54
0
3 € 18 Gip

34 º 338
LARRAÑAGA ARANGUREN, OIER TEJAS 44343803
1:54:58 d.b.
0
3 € 18 GI

35 º 116
MELERO ALBA, ION DIPROCA- 444565265
1:55:00 4:56
0
3 € 10 GU

36 º 106
IRADI MITXELENA, ANDER KAIKU 72501372
1:55:00 d.b.
0
3 € 18 Gip

37 º 29
GANDARIAS CARRERA, IKER CAJA RURAL 72467950
1:55:15 5:11
0
3 € 18 Gip

38 º 27
SARRIEGI IRRIBARRIA, EKAITZ CAJA RURAL 72492739
1:55:33 5:29
0
3 € 18 Gip

39 º 104
GARMENDIA OTAÑO, JULEN KAIKU 72526838
1:55:36 5:32
0
3 € 17 Gip

40 º 60
BLAZQUEZ BERASARTE, BEÑAT BRUESA- 72485066
1:55:50 5:46
0
3 € 17 Gip

41 º 11
INTZIARTE MUÑOZ, OIER AZPIRU 72506330
1:56:05 6:01
0
3 € 18 Gip

42 º 140
ANDUEZA GARCIA, VICTOR UBEDA-BAEZA 77458285
1:56:05 d.b.
0
3 € 0 M

43 º 333
UBILLOS CIPITRIA-2, IOSEBA ANDOAINGO 72499095
1:56:22 6:18
0
3 € 18 GI

44 º 108
DEL BARRIO SANZ, JOSEBA KAIKU 44165907
1:56:22 d.b.
0
3 € 17 Gip

45 º 35
MUJIKA URTEAGA, ANDER CAJA RURAL 72505385
1:57:00 6:56
0
3 € 17 Gip

46 º 57
TOLOSA PONTESTA, UNAI BRUESA- 72494004
1:57:13 7:09
0
3 € 17 Gip

47 º 58
SORS DEOBARRO, XABIER BRUESA- 72471170
1:57:25 7:21
0
3 € 18 Gip

48 º 18
GURUZETA ARANBURU, OIER AZPIRU 72508613
1:57:25 d.b.
0
3 € 17 Gip

49 º 102
OLAIZOLA ALLEDO, MARCOS GRAFICAS 44332277
1:57:46 7:42
0
3 € 18 Gip

50 º 24
ERRAZKIN ATXAGA, XABI ANDOAINGO 72512559
1:57:46 d.b.
0
3 € 18 Gip

51 º 110
TRANTXE OTXANDORENA, AXEL KAIKU 72522765
1:58:05 8:01
0
3 € 17 Gip

Taldekako Sailkapena

Postua
Taldea
Denbor
Aldea Puntuak

1 . BRUESA-POLICLINICA 5:34:10
30

2 . LAN MOBEL 5:34:45
0:00:35
29

3 . ANDOAINGO T.E. 5:39:16
0:05:06
59

4 . CAJA RURAL 5:40:24
0:06:14
69

5 . BELCA 5:42:40
0:08:30
78

6 . KAIKU 5:46:58
0:12:48
119

7 . AZPIRU INMOBILIARIA 5:47:50
0:13:40
116

Gorabeherak :

Epaimahai teknikoko lehendakaria Helmugako epailea Epaile kronometratzailea