ZUMAIAKO XXVIII. UDA SARIA

Herria :
ZUMAIA Izena emandakoak :
79 Km :
87

Kluba :
ZUMAIAKO T.E. Eguna :
2006/8/5

Maila :
Juveniles Batez bestekoa : 39,086 Km/h

RAFA SUDUPE

IÑIGO SUDUPE

JOSE ANTONIO ARAMBARRI

AITOR ZUBIZARRETA

Epaile hauek honako hau adierazten dute:

Epaimahai 10:00etan elkartu da. Izena emandako 79 txirrindularietatit ............. (e)k parte hartu dute, sailkatuz

57 , eta Gipuzkoako Txirrindularitza Elkargoak onartutako araudian aurreikusitako 87 Kilometroko ibilbidea egin ondoren,

ondorengo txirrindulariak sailkatu dira, 39,086 kilometro orduko batez bestekoa eginda
Postua Dortsala
Txirrindularia
Publizitatea
Lizentzia Denbora
Aldea Puntuak
Sariak

1 º 40
PENABAD RUIZ, ASIER SUMOFIC 44343072
2:13:33 0:00
25
50 € 18 Gip

2 º 1
URSUA OÑEDERRA, GORKA LIMPIEZAS 44156219
2:13:33 d.b.
20
40 € 18 Gip

3 º 100
HERNANDEZ ORUESAGASTI, MIKEL DEBABARRENA 44344689
2:13:33 d.b.
16
30 € 17 Gip

4 º 88
ANDUAGA IZURRATEGI, ANTXON J.M.A. 72747763
2:13:33 d.b.
14
25 € 18 Gip

5 º 28
USABIAGA BALERDI, PEDRO CAJA RURAL 72495321
2:13:44 0:11
12
20 € 18 Gip

6 º 81
BILBAO ETXEBERRIA, EÑAUT LAN MOBEL 44333862
2:14:05 0:32
10
15 € 17 Gip

7 º 74
IPARRAGIRRE AZPIAZU, UNAI LAN MOBEL 44333019
2:14:05 d.b.
9
15 € 18 Gip

8 º 101
EIZAGIRRE ILLARRAMENDI, URKO GRAFICAS 44164612
2:14:05 d.b.
8
15 € 18 Gip

9 º 60
BLAZQUEZ BERASARTE, BEÑAT BRUESA- 72485066
2:14:10 0:37
7
10 € 17 Gip

10 º 23
LEKUONA ZEBERIO, IÑAKI ANDOAINGO 72515433
2:15:14 1:41
6
10 € 17 Gip

11 º 56
BAGÜES KALPARSORO, ARITZ BRUESA- 72511690
2:15:14 d.b.
5
3 € 17 Gip

12 º 38
ARANDIA SANCHEZ, ANDER CAJA RURAL 72459064
2:15:14 d.b.
4
3 € 17 Gip

13 º 44
MENDIZABAL ALUSTIZA, MATIAS BELCA 72512546
2:15:14 d.b.
3
3 € 18 Gip

14 º 50
PAGOLA ALVAREZ, ARITZ BELCA 72487648
2:15:14 d.b.
2
3 € 17 Gip

15 º 69
MITXELENA TOLOSA, JULEN DIPROCA- 44564900
2:15:14 d.b.
1
3 € 17 Gip

16 º 34
ORIA IBARGUREN, JON CAJA RURAL 72513832
2:15:14 d.b.
0
3 € 17 Gip

17 º 20
IARTZA ZUBIRIA, JOKIN ANDOAINGO 72503934
2:15:21 1:48
0
3 € 18 Gip

18 º 63
ELOSEGI GONZALEZ, JULEN BRUESA- 44154821
2:15:26 1:53
0
3 € 18 Gip

19 º 78
ZUBIZARRETA ZUBIAURRE, IÑAKI LAN MOBEL 72472130
2:15:26 d.b.
0
3 € 17 Gip

20 º 55
JUARISTI ZABALA, TXOMIN BRUESA- 72516981
2:15:58 2:25
0
3 € 17 Gip

21 º 135
IRIBARNEGARAY, JEREMIE VELO CLUB 19881202
2:15:58 d.b.
0
3 € 0 FR

22 º 76
SUDUPE MENDIZABAL, JOKIN LAN MOBEL 72508779
2:15:58 d.b.
0
3 € 18 Gip

23 º 105
AMENABAR ERKIZIA, UNAI KAIKU 72515366
2:15:58 d.b.
0
3 € 17 Gip

24 º 53
RODRIGO ATILANO, PATXI BELCA 72476068
2:15:58 d.b.
0
3 € 17 Gip

25 º 102
OLAIZOLA ALLEDO, MARCOS GRAFICAS 44332277
2:15:58 d.b.
0
3 € 18 Gip

26 º 73
GARATE BADIOLA, MIKEL LAN MOBEL 44332098
2:15:58 d.b.
0
3 € 18 Gip

27 º 95
OTXOA FERNANDEZ, AITOR J.M.A. 72742387
2:15:58 d.b.
0
3 € 17 Gip

28 º 66
IZA CARRIZO, IMANOL BRUESA- 44562148
2:15:58 d.b.
0
3 € 17 Gip

29 º 108
DEL BARRIO SANZ, JOSEBA KAIKU 44165907
2:16:49 3:16
0
3 € 17 Gip

30 º 24
ERRAZKIN ATXAGA, XABI ANDOAINGO 72512559
2:16:49 d.b.
0
3 € 18 Gip

31 º 67
PONTESTA URRUZMENDI, ENEKO BRUESA- 72511530
2:16:53 3:20
0
3 € 18 Gip

32 º 65
ASTARBE ESKUDERO, GORKA BRUESA- 44560310
2:17:17 3:44
0
3 € 18 Gip

33 º 29
GANDARIAS CARRERA, IKER CAJA RURAL 72467950
2:17:17 d.b.
0
3 € 18 Gip

34 º 5
ETXEZARRETA OROZKO, JULEN HIERROS 44345613
2:17:40 4:07
0
3 € 18 Gip

35 º 39
MUGURUZA LAZPIUR, JOSEBA SUMOFIC 72581874
2:18:17 4:44
0
3 € 18 Gip

36 º 51
GOROSTIDI DIAZ, ION BELCA 44332713
2:18:17 d.b.
0
3 € 17 Gip

37 º 77
JUARISTI ETXEBERRIA, JON LAN MOBEL 44333391
2:18:17 d.b.
0
3 € 18 Gip

38 º 33
IZAGIRRE INSAUSTI, ION CAJA RURAL 72494769
2:18:17 d.b.
0
3 € 17 Gip

39 º 54
IBARGUREN TELLETXEA, ANTTON BRUESA- 72496547
2:18:17 d.b.
0
3 € 17 Gip

40 º 129
ARREGUI MUÑOZ, IÑIGO GOERNA 72678917
2:18:17 d.b.
0
3 € 0 NA

41 º 58
SORS DEOBARRO, XABIER BRUESA- 72471170
2:18:17 d.b.
0
3 € 18 Gip

42 º 104
GARMENDIA OTAÑO, JULEN KAIKU 72526838
2:19:06 5:33
0
3 € 17 Gip

43 º 91
URRUTIA ALDAI, AITOR J.M.A. 44330827
2:19:06 d.b.
0
3 € 17 Gip

44 º 11
INTZIARTE MUÑOZ, OIER AZPIRU 72506330
2:19:25 5:52
0
3 € 18 Gip

45 º 35
MUJIKA URTEAGA, ANDER CAJA RURAL 72505385
2:19:25 d.b.
0
3 € 17 Gip

46 º 3
ITURRALDE GOMEZ, ASIER LIMPIEZAS 44155599
2:19:25 d.b.
0
3 € 18 Gip

47 º 17
BASURTO ARRUTI, PELLO AZPIRU 72522771
2:19:25 d.b.
0
3 € 17 Gip

48 º 84
ETXEBERRIA AZPIAZU, JON LAN MOBEL 44162640
2:19:25 d.b.
0
3 € 18 Gip

49 º 21
SANCHEZ GUERRERO, CARLOS ANDOAINGO 72488300
2:20:01 6:28
0
3 € 17 Gip

50 º 80
CABALLERO DOMINGUEZ, ANDER LAN MOBEL 44340078
2:20:28 6:55
0
3 € 18 Gip

51 º 146
PEÑA ORTEGA, IMANOL GARAJE YAS- 44689000
2:20:28 d.b.
0
3 € 0 AR

52 º 46
USANDIZAGA AIERZA, ANDONI BELCA 72485910
2:20:28 d.b.
0
3 € 17 Gip

53 º 145
LAVADO ORUE, MIKEL GARAJE YAS- 44689474
2:20:28 d.b.
0
3 € 0 AR

54 º 61
LLANOS MARQUINEZ, IMANOL BRUESA- 44563682
2:22:29 8:56
0
3 € 18 Gip

55 º 22
ITURRIA SEGUROLA, JON ANDOAINGO 72468619
2:23:13 9:40
0
3 € 18 Gip

56 º 114
GRANADO ALKORTA, AMADOR USURBILGO 2:23:13 d.b.
0
3 € 0 Gip

57 º 27
SARRIEGI IRRIBARRIA, EKAITZ CAJA RURAL 72492739
2:23:13 d.b.
0
3 € 18 Gip

Taldekako Sailkapena

Postua
Taldea
Denbor
Aldea Puntuak

1 . LAN MOBEL 6:43:36
32

2 . CAJA RURAL 6:44:12
0:00:36
33

3 . BRUESA-POLICLINICA 6:44:50
0:01:14
38

4 . BELCA 6:46:26
0:02:50
51

5 . ANDOAINGO T.E. 6:47:24
0:03:48
57

6 . J.M.A. 6:48:37
0:05:01
74

7 . KAIKU 6:51:53
0:08:17
94

Gorabeherak :

Sancion: El dorsal 52 Aitor Ocampos Martinez ha cerrado en el sprint de meta al dorsal 40 Asier Penabad Ruiz  cerrandole y no dejandole el esprintar debidamente. Debido a esta irregularidad se ha descalificado al corredor  dorsal 52 Ocampos Martinez Aitor.

 

Epaimahai teknikoko lehendakaria Helmugako epailea Epaile kronometratzailea