Clasificación  : ZUMAIAKO XXXIV UDA SARIA                                         

 Fecha          : 21/07/12

 Distancia      :  96     Kms - Promed     :  39.45  Kms/h. Inscritos: 91

 

 Cls     Dor Apellido,Nombre      Categ  Publicidad                 Tiempos   Diferencia

 ----------------------------------------------------------------------------------------

   1     113 SERRATO,Enrique Javi JUN-1  LAGUNTASUNA                02:26:01         

   2       7 SAN SEBASTI,XABIER   JUN-1  LIMOUSIN CARTONAJES        02:26:13       12 seg.

   3       9 ALONSO,ANDER         JUN-1  CAJA RURAL                 02:27:37     1:36 min.

   4       5 MATXINEA,MIKEL       JUN-1  LIMOUSIN CARTONAJES        02:27:37     1:36 min.

   5      49 TORRES,MARTIN        JUN-1  ANDOAINGO TX. ESKOLA       02:27:37     1:36 min.

   6      23 JAUREGI,XABIER       JUN-1  CAJA RURAL                 02:27:37     1:36 min.

   7     117 PELLET,Ayrton        JUN-2  SELECCION ESCOCESA         02:27:37     1:36 min.

   8      33 MURIEL,ADRIAN        JUN-2  LAGUNTASUNA                02:27:37     1:36 min.

   9      74 ETXABE,JOKIN         JUN-2  SUMOFIC-IGARTUA            02:27:37     1:36 min.

  10      81 TABOADA,ASIER        JUN-2  SUMOFIC-IGARTUA            02:27:47     1:46 min.

  11      50 URRUZOLA,AITOR       JUN-2  ANDOAINGO TX. ESKOLA       02:28:01     2:00 min.

  12      83 ARKAUZ,IKER          JUN-2  ULMA                       02:28:01     2:00 min.

  13      16 ARRIZABALAG,IBAI     JUN-1  CAJA RURAL                 02:28:26     2:25 min.

  14     164 SAINZ,ADRIAN         JUN-1  BESTE ALDE RENT A CAR-ORU  02:28:31     2:30 min.

  15      51 AGUIRRE,ALBERTO      JUN-2  GALDIANO ERAIKUNTZAK       02:28:31     2:30 min.

  16      40 IRIZAR,MIKEL         JUN-1  FULLGAS.ORG                02:28:31     2:30 min.

  17      86 BERGARA,JOKIN        JUN-2  CICLOS ITURRIAGA           02:28:31     2:30 min.

  18      95 UGALDE,ADRIAN        JUN-2  MUGARRI-JAY                02:28:31     2:30 min.

  19      18 ESKISABEL,INHAR      JUN-2  CAJA RURAL                 02:29:02     3:01 min.

  20      84 FERNANDEZ,MIKEL      JUN-1  ULMA                       02:29:10     3:09 min.

  21     119 SHUTTLEWOTH,Gavin    JUN-1  SELECCION ESCOCESA         02:29:10     3:09 min.

  22      41 LASKURAIN,MARKEL     JUN-2  FULLGAS.ORG                02:29:15     3:14 min.

  23     116 QUINN,Aidan          JUN-1  SELECCION ESCOCESA         02:29:15     3:14 min.

  24       6 SALBARREDI,BEÑAT     JUN-2  LIMOUSIN CARTONAJES        02:29:25     3:24 min.

  25      67 OSA,ENEKO            JUN-1  ATRACCIONES SANZ           02:29:34     3:33 min.

  26       1 IRISARRI,JON         JUN-1  LIMOUSIN CARTONAJES        02:29:34     3:33 min.

  27      48 ROTETA,ENAITZ        JUN-1  ANDOAINGO TX. ESKOLA       02:29:44     3:43 min.

  28      85 MUGARZA,IÑAKI        JUN-2  ULMA                       02:29:44     3:43 min.

  29      12 ARANBURU,XABAT       JUN-1  CAJA RURAL                 02:29:44     3:43 min.

  30     118 PETRIE,Kyle          JUN-1  SELECCION ESCOCESA         02:29:49     3:48 min.

  31     162 RAMIREZ,ALAIN        JUN-2  BESTE ALDE RENT A CAR-ORU  02:29:49     3:48 min.

  32     166 STUART,Mccluskey     JUN-1  BESTE ALDE RENT A CAR-ORU  02:29:49     3:48 min.

  33     121 GONZALEZ,JORGE       JUN-1  TORREJON C.C.              02:29:49     3:48 min.

  34      27 URRESTARAZU,JOSU     JUN-2  CAJA RURAL                 02:29:49     3:48 min.

  35      62 GARATE,JOSU          JUN-1  ATRACCIONES SANZ           02:29:49     3:48 min.

  36      72 ARANZABAL,JON        JUN-2  SUMOFIC-IGARTUA            02:29:49     3:48 min.

  37      73 ETXABE,BEÑAT         JUN-2  SUMOFIC-IGARTUA            02:29:49     3:48 min.

  38      15 ARRIETA,UNAI         JUN-1  CAJA RURAL                 02:29:49     3:48 min.

  39     160 DE LA FUENT,MARKEL   JUN-1  BESTE ALDE RENT A CAR-ORU  02:29:49     3:48 min.

  40      44 ARRUTI,IGOR          JUN-2  ANDOAINGO TX. ESKOLA       02:29:49     3:48 min.

  41      60 ALBERDI,JOKIN        JUN-2  ATRACCIONES SANZ           02:29:49     3:48 min.

  42      75 GALLASTEGI,XABIER    JUN-2  SUMOFIC-IGARTUA            02:29:49     3:48 min.

  43      34 PLAZA,MIKEL          JUN-2  LAGUNTASUNA                02:29:49     3:48 min.

  44      52 ARANA,ASIER          JUN-1  GALDIANO ERAIKUNTZAK       02:29:49     3:48 min.

  45      55 ZUBIMENDI,OXEL       JUN-1  GALDIANO ERAIKUNTZAK       02:29:49     3:48 min.

  46      56 AMUNARRIZ,INAXIO     JUN-2  IRUNES C.C.                02:29:49     3:48 min.

  47     112 LABAKA,Xabier        JUN-2  SUMOFIC-IGARTUA            02:29:49     3:48 min.

  48      36 EGAÑA,IBON           JUN-1  VIVEROS SAN ANTON          02:29:49     3:48 min.

  49     107 SAN SEBASTIAN,Irene  JUN-1  DEBABARRENA                02:29:49     3:48 min.

  50      22 GONZALEZ,ANDER       JUN-1  CAJA RURAL                 02:29:49     3:48 min.

  51       4 MATEOS,ANDONI        JUN-1  LIMOUSIN CARTONAJES        02:29:49     3:48 min.

  52      29 ZUFIAURRE,IOSU       JUN-1  CAJA RURAL                 02:29:49     3:48 min.

  53      45 FLORES,JON           JUN-1  ANDOAINGO TX. ESKOLA       02:29:49     3:48 min.

  54      63 IZAGIRRE,MIKEL       JUN-1  ATRACCIONES SANZ           02:29:49     3:48 min.

  55     115 TELFER,Conor         JUN-1  SELECCION ESCOCESA         02:29:49     3:48 min.

  56      37 OLAZIREGI,AITOR      JUN-1  VIVEROS SAN ANTON          02:30:18     4:17 min.

  57      19 GARAI,HARITZ         JUN-2  CAJA RURAL                 02:30:36     4:35 min.

  58      43 SANCHEZ,JON          JUN-1  FULLGAS.ORG                02:31:37     5:36 min.

  59      96 UROZ,ASIER           JUN-2  MUGARRI-JAY                02:31:37     5:36 min.

  60      47 MITXELENA,XABIER     JUN-1  ANDOAINGO TX. ESKOLA       02:31:42     5:41 min.

  61      64 KORTA,IÑIGO          JUN-2  ATRACCIONES SANZ           02:32:01     6:00 min.

  62      24 MALCORRA,LUIS        JUN-2  CAJA RURAL                 02:32:01     6:00 min.

  63      53 GORROCHATEG,XABIER   JUN-2  GALDIANO ERAIKUNTZAK       02:32:01     6:00 min.

  64      82 ARABAOLAZA,UNAI      JUN-2  ULMA                       02:32:49     6:48 min.

  65     129 FERNANDEZ G,ADRIAN   JUN-2  TORREJON C.C.              02:32:49     6:48 min.

  66      30 CASTELRUIZ,GAIZKA    JUN-1  LAGUNTASUNA                02:32:49     6:48 min.

  67      35 CASTILLO,JOSE MANUEL JUN-1  VIVEROS SAN ANTON          02:32:49     6:48 min.

  68      31 GURUTZEALDE,IKER     JUN-1  LAGUNTASUNA                02:32:49     6:48 min.

  69     161 GARCIA,ASIER         JUN-2  BESTE ALDE RENT A CAR-ORU  02:32:49     6:48 min.

  70     165 UNAMUNO,BEÑAT        JUN-1  BESTE ALDE RENT A CAR-ORU  02:32:49     6:48 min.

  71     126 LARIO,DAVID          JUN-1  TORREJON C.C.              02:33:17     7:16 min.

  72     125 JEREZ,BORJA          JUN-1  TORREJON C.C.              02:33:17     7:16 min.

  73      28 ZUFIAURRE,ANDER      JUN-1  CAJA RURAL                 02:33:17     7:16 min.

  74      69 URANGA SAN,ANDER     JUN-1  ATRACCIONES SANZ           02:33:52     7:51 min.

  75      77 LARRAÑAGA,TXOMIN     JUN-1  SUMOFIC-IGARTUA            02:33:52     7:51 min.

  76     127 SANCHEZ,DIEGO        JUN-1  COSLADA C.E.C.             02:33:52     7:51 min.

  77      79 MUJIKA,MIKEL         JUN-2  SUMOFIC-IGARTUA            02:33:52     7:51 min.

  78      87 DE BLAS,JULEN        JUN-2  CICLOS ITURRIAGA           02:33:52     7:51 min.

  79      92 CARMONA,RUBEN        JUN-1  MUGARRI-JAY                02:33:52     7:51 min.

  80      70 UZIN,XABIER          JUN-1  ATRACCIONES SANZ           02:33:52     7:51 min.

  81      76 IRIZAR,JULEN         JUN-1  SUMOFIC-IGARTUA            02:33:52     7:51 min.

 

 Corredores clasificados : 81

 

 Clasificación por equipos

 -----------------------------------------------------------------------------------------

    1  LIMOUSIN CARTONAJES            07:23:15       

    2  LAGUNTASUNA                    07:23:27  a      12

    3  CAJA RURAL                     07:23:40  a      25

    4  SUMOFIC-IGARTUA                07:25:13  a    1:58

    5  ANDOAINGO TX. ESKOLA           07:25:22  a    2:07

    6  SELECCION ESCOCESA             07:26:02  a    2:47

    7  ULMA                           07:26:55  a    3:40

    8  BESTE ALDE RENT A CAR-ORU      07:28:09  a    4:54

    9  GALDIANO ERAIKUNTZAK           07:28:09  a    4:54

   10  ATRACCIONES SANZ               07:29:12  a    5:57

   11  FULLGAS.ORG                    07:29:23  a    6:08

   12  VIVEROS SAN ANTON              07:32:56  a    9:41

   13  MUGARRI-JAY                    07:34:00  a   10:45

   14  TORREJON C.C.                  07:35:55  a   12:40

 


Gipuzkoako Itzulia 2011 - Parte hartzaileak

 

Talde baten lana (1)

Talde baten lana (2)

Talde baten lana (3)

Talde baten lana (4)

 


Dos viejas glorias en el Tourmalet (Tour 2012): Jesús Mª Iribarren e Iñaki Juaristi (Azpeitikoa).Iñaki Juaristi 1975 (XEY), Gipuzkoako Txapelketan "Juveniles" mailan -Aretxabaleta-1975ean Zumaiako proba ("Juveniles")