GRAN PREMIO ORIO DE CICLO-CROS

Herria :
ORIO Izena emandakoak :
35 Km :
0

Kluba :
S.C. ALDAPA Eguna :
2006/11/12

Maila :
Cadetes Batez bestekoa : 0,000
Km/h

JOSE SUDUPE

JOSE ANTONIO ARAMBARRI

ALBERTO ELORZA

XABIER ARAMENDI

RAFA SUDUPE

IÑIGO SUDUPE

Epaile hauek honako hau adierazten dute:

Epaimahai 11:00etan elkartu da. Izena emandako 35 txirrindularietatit ............. (e)k parte hartu dute, sailkatuz

35 , eta Gipuzkoako Txirrindularitza Elkargoak onartutako araudian aurreikusitako 0 Kilometroko ibilbidea egin ondoren,

ondorengo txirrindulariak sailkatu dira, 0,000 kilometro orduko batez bestekoa eginda
Postua Dortsala
Txirrindularia
Publizitatea
Lizentzia Denbora
Aldea Puntuak
Sariak

1 º 155
MIKEL, *ELORZA PAGALDAI G. CORRUGADOS SS1991010 0:26:12 0:00
25
3 € 0

2 º 154
AITOR, *UNANUE SAEZ FONARA ESP199108 0:26:58 0:46
20
3 € 0

3 º 77
PEIO, *GOIKOETXEA GOIGONA CONST.BALTA ESP199201 0:26:58 d.b.
16
3 € 0

4 º 141
JULEN, *COSTA ETXEBARRI BIZKAICONST- ESP199111 0:27:06 0:54
14
3 € 0

5 º 81
ANDER, *BASILIO IZA OPEL ESP199202 0:27:36 1:24
12
3 € 0

6 º 158
MICHAEL, *VUELTA IZQUIERDO SAUNIER DUVAL ESP199102 0:27:45 1:33
10
3 € 0

7 º 74
IÑIGO, *QUINTANO SAINZ MAZA FONARA ESP199205 0:28:02 1:50
9
3 € 0

8 º 97
ASIER, *UGALDEA MARTIN ELORRIOKO ESP199208 0:28:10 1:58
8
3 € 0

9 º 160
ANDER, *ALTUBE ORUETA ULMA SS1991090 0:28:19 2:07
7
3 € 0

10 º 167
XABIER, *ARANZETA ARTOLA SUMOFIC SS1991010 0:28:27 2:15
6
3 € 0

11 º 152
ERIC, *ABAD ABERASTURI ARANAKO ESP199103 0:28:27 d.b.
5
3 € 0

12 º 75
XABIER, *PORTILLO MONDUATE FONARA ESP199207 0:28:52 2:40
4
3 € 0

13 º 164
AIDER, *GARCIA PEREDA MENDIZ ESP199112 0:29:28 3:16
3
3 € 0

14 º 153
UNAI, *MARTINEZ ALBAINA ARANAKO ESP199111 0:29:31 3:19
2
3 € 0

15 º 80
ANDER, *BARRENETXEA URIARTE OPEL ESP199203 0:29:42 3:30
1
3 € 0

16 º 151
IKER, *TEJADA LAZARO, IKER ARANAKO ESP199103 0:30:02 3:50
0
3 € 0

17 º 78
JON ANDER, *INSAUSTI IRASTORZA GARMENDIA SS1992121 0:30:02 d.b.
0
3 € 0

18 º 73
JON, *GARMENDIA AROSTEGI GARMENDIA SS1992031 0:30:02 d.b.
0
3 € 0

19 º 82
GAIZKA, *BEOBIDE GONZALEZ OPEL ESP199204 0:30:12 4:00
0
3 € 0

20 º 144
IGOR, *ARANGUREN SARASOLA CONST. SS1991103 0:30:19 4:07
0
3 € 0

21 º 145
ASIER, *MARTIN HERRERIAS PAN.PAS- ESP199111 0:30:25 4:13
0
3 € 0

22 º 79
JOSU, *LINAZA URIARTE OPEL ESP199201 0:30:42 4:30
0
3 € 0

23 º 165
KEPA, *ALONSO BARRIO MENDIZ ESP199203 0:30:55 4:43
0
3 € 0

24 º 99
OIER, *IRAOLAGOITIA ETXABE ZARAUZTARR SS9920004 0:31:23 5:11
0
3 € 0

25 º 84
ISKANDER, *ARRIZABALAG BERNAOLA OPEL ESP199204 0:31:48 5:36
0
3 € 0

26 º 149
GOTZON, *ITURRIAGA CERAMI.APAO ESP199102 0:31:55 5:43
0
3 € 0

27 º 150
MIKEL, *MARTIODA LIZARRALDE CERAMI.APAO ESP199111 0:31:55 d.b.
0
3 € 0

28 º 146
IKER, *PUGA ALKORTA ALLERRU S.C.R.D SS1991012 1:00:00 33:48
0
3 € 0

29 º 71
MIKEL, *BERDOTE PRADO BIZKAICONST- ESP199209 1:00:00 d.b.
0
3 € 0

30 º 163
UNAI, *SARALEGI PEEREDA MENDIZ ESP199109 1:00:00 d.b.
0
3 € 0

31 º 95
ESTEBAN, *MARTIARENA VADILLO MICHELIN ESP199108 1:00:00 d.b.
0
3 € 0

32 º 140
AITOR, *AZKUETA BUENDIA BIZKAICONST- ESP199110 1:00:00 d.b.
0
3 € 0

33 º 187
ZALOA, *TREVILLA MARTIN FONORTE ESP199208 1:00:00 d.b.
0
3 € 0

34 º 98
AITOR, *GARITAONAINDIA IGLESIAS ELORRIOKO ESP199208 1:00:00 d.b.
0
3 € 0

35 º 96
JOSEBA, *GIL SANCHEZ OPEL ESP199211 2:00:00 33:48
0
3 € 0

Taldekako Sailkapena

Postua
Taldea
Denbor
Aldea Puntuak

1 . FONARA 1:23:52
21

2 . OPEL IBAIGANE 1:27:30
0:03:38
39

3 . ARANAKO 1:28:00
0:04:08
41

4 . MENDIZ MENDI 2:00:23
0:36:31
66

5 . BIZKAICONST-JAU 2:27:06
1:03:14
65

Gorabeherak :

Epaimahai teknikoko lehendakaria Helmugako epailea Epaile kronometratzailea


GRAN PREMIO ORIO DE CICLO-CROS

Herria :
ORIO Izena emandakoak :
30 Km :
0

Kluba :
S.C. ALDAPA Eguna :
2006/11/12

Maila :
Juveniles Batez bestekoa : 0,000
Km/h

JOSE SUDUPE

JOSE ANTONIO ARAMBARRI

ALBERTO ELORZA

XABIER ARAMENDI

RAFA SUDUPE

IÑIGO SUDUPE

Epaile hauek honako hau adierazten dute:

Epaimahai 12:00etan elkartu da. Izena emandako 30 txirrindularietatit ............. (e)k parte hartu dute, sailkatuz

26 , eta Gipuzkoako Txirrindularitza Elkargoak onartutako araudian aurreikusitako 0 Kilometroko ibilbidea egin ondoren,

ondorengo txirrindulariak sailkatu dira, 0,000 kilometro orduko batez bestekoa eginda
Postua Dortsala
Txirrindularia
Publizitatea
Lizentzia Denbora
Aldea Puntuak
Sariak

1 º 93
*BRAVO OIARBIDE, GARIKOITZ CAJA RURAL SS1989073
0:38:28 0:00
25
50 € 0

2 º 21
*MAZAIRA CASIN, JON GOKA ESP199009
0:38:50 0:22
20
40 € 0

3 º 70
*MANJON ALVAREZ, JON ANDER PAN.PAS- ESP198906
0:39:01 0:33
16
30 € 0

4 º 90
*IZAGIRRE INSAUSTI, ION CAJA RURAL SS1989020
0:39:01 d.b.
14
25 € 0

5 º 19
*ARRANZ SAIZ, IKER ZUBINOR- ESP199004
0:40:03 1:35
12
20 € 0

6 º 9
*RUIZ ECHEANDIA, DANIEL S.C. GERNIKESA ESP199007
0:40:10 1:42
10
15 € 0

7 º 74
*CRESPO LOPEZ, JOSEBA FONARA ESP198907
0:40:38 2:10
9
15 € 0

8 º 91
*JUREZ ALDAY, DAVID OPEL ESP198901
0:40:58 2:30
8
15 € 0

9 º 10
*PENA HERNAEZ, JOSU FONARA ESP199006
0:42:10 3:42
7
10 € 0

10 º 67
*MATEO ARZA, IMANOL BIZKAICONST- ESP198905
0:42:16 3:48
6
10 € 0

11 º 181
IONE, *MUJIKA SARASKETA ALFA DECO- SS1973071
0:42:22 3:54
5
3 € 0

12 º 22
*GARRIDO VELADO, DAVID LA BICICLETA- ESP199004
0:42:59 4:31
4
3 € 0

13 º 84
*CORDON GONZALEZ, NESTOR CONST.BALTA ESP198903
0:43:25 4:57
3
3 € 0

14 º 83
*ROSILLO IDIGORAS, JULEN CONST.BALTA ESP198901
0:43:30 5:02
2
3 € 0

15 º 82
*BARRAGAN LOPEZ, IGOR CONST.BALTA ESP198905
1:00:00 21:32
1
3 € 0

16 º 7
*REAL GRACIA, ASIER PAN.PAS- ESP199010
1:00:00 d.b.
0
3 € 0

17 º 18
*SANCHEZ DIEZ, DANIEL ZUBINOR- ESP199010
1:00:00 d.b.
0
3 € 0

18 º 92
*IRAURGUI ASATEGUI, EGOITZ OPEL ESP198911
1:00:00 d.b.
0
3 € 0

19 º 75
*CRESPO SAINZ AJA, CARLOS FONARA ESP198911
1:00:00 d.b.
0
3 € 0

20 º 184
NAIA, *ALZOLA AMEZUA DEBABARRENA ESP197606
1:00:00 d.b.
0
3 € 0

21 º 186
SANDRA, *TREVILLA SAMPERIO P.INCERA-EL CA ESP199204
1:00:00 d.b.
0
3 € 0

22 º 72
*VILLALIBRE JURADO, IÑAKI S.C. GERNIKESA ESP198912
1:00:00 d.b.
0
3 € 0

23 º 185
AMAIA, *MARTIODA LIZARRALDE FONORTE ESP199005
2:00:00 21:32
0
3 € 0

24 º 12
*GONZALEZ PRIETO, AITOR GAURSA ESP199011
2:00:00 d.b.
0
3 € 0

25 º 104
*FERNANDEZ TURRIENT, GORKA HIERROS SS1989021
2:00:00 d.b.
0
3 € 0

26 º 81
*CASTRILLO GARCIA, ENRIQUE CONST.BALTA ESP198911
2:00:00 d.b.
0
3 € 0

Taldekako Sailkapena

Postua
Taldea
Denbor
Aldea Puntuak

1 . FONARA 2:22:48
35

2 . CONST.BALTAR DO. 2:26:55
0:04:07
42

Gorabeherak :

Epaimahai teknikoko lehendakaria Helmugako epailea Epaile kronometratzailea


Reglamento particular

Premios por prueba

Premios Finales

Clasificaciones Generales

Pliego de Condiciones para Organizaciones